DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #809184  autor: adrianoo123
 29 cze 2015, 09:42
Witam,

do niedawna miałem zamiar kupić HTC One M8s. Nie potrzebuję na silę dużego wyświetlacza, raczej zależy mi na tym, aby telefon się nie zacinał przy normalnym użytkowaniu, dobrym aparacie, LTE i dobrej prezencji. Telefon zmieniam raz na kilka lat, więc rozglądam się za czymś do 1500 zł, ponieważ nie potrzebuję zbytnich fajerwerków.

Z początku nie chciałem Samsunga, ponieważ obecnie mam galaxy S+ i średnio jestem z niego zadowolony, ale to może wina parametrów.

W porównaniu do M8S, Note 3 wypada (chyba) nie gorzej. ale ma ogromny ekran, chociaż do tego się przyzwyczaję jak będzie na prawdę warto ;)

M8s - 1500 zł
Note 3 - 1200-1300 zl, z tym że konstrukcja trochę starsza i ma Androida 4.4 czy tam 4.3, a M8s Lollipopa (nie jestem jakimś zapaleńcem androidowym, dla mnie to znaczy jedynie tyle, że Lollipop jest nowszy, ale nie musi to oznaczać że jest lepszy ;) )

Może jest coś jeszcze w tej granicy cenowe godnego polecenia? Może ktoś ma jakies spostrzeżenia co do tych dwóch modeli ? Będę wdzięczny za pomoc ;)
 #809259  autor: penguino
 29 cze 2015, 15:57
Note 3 też już chyba dostał Lollipopa. M8s ma aparat lepszy niż M8, ale szału nie robi. To bardzo poprawne urządzenie. W okolicach 1500zł powoli można kupić Huaweia P8 (nie Lite) - egzemplarz który ktoś wziął za przedłużenie umowy i sprzedaje. Wg mnie jest to bardzo dobry sposób żeby kupić nowe urządzenie z pewnego źródła ( gwarancją itp) za dobrą cenę. Bardzo dobre wykonanie, dobry ekran, płynna praca, dobry aparat itp. Bardzo poprawne urządzenie o dobrej prezencji, szczególnie w ciemnej wersji (ale to moja prywatna opinia). Wg mnie poważny konkurent dla M8s.
 #813266  autor: Freta905
 21 lip 2015, 15:53
adrianoo123 pisze:Note 3 - 1200-1300 zl, z tym że konstrukcja trochę starsza i ma Androida 4.4 czy tam 4.3, a M8s Lollipopa (nie jestem jakimś zapaleńcem androidowym, dla mnie to znaczy jedynie tyle, że Lollipop jest nowszy, ale nie musi to oznaczać że jest lepszy )

nie wiem czy kupisz za tyle nota z gwarancja i nie z chin odradzano mi w takiej cenie Note 3. sam stoję przed podobnym wyborem zmieniam telefon z HTC dezire Z
 #813480  autor: Invi.
 22 lip 2015, 21:20
Szczerze to również myślałem o m8s jako całkiem przyzwoitym sprzęcie. Zmieniło mi się kiedy miałem okazję obcować z nim na co dzień przez 2 tygodnie. Wykonanie oczywiście spoko, aparat lepszy niż m8, ale szału nie robi. Niestety największy problem w płynności, zdarza mu się pomyśleć i dłużej odpalać aplikacje. Dla mnie za tą kasę nieakceptowalne
Możesz dorzucić troszkę do G3 32GB i nie będziesz potrzebował nic lepszego