DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
    :?:
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
:?:
Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #809400  autor: T-mati1
 30 cze 2015, 12:17
Sorry ziom ale punktem numer 4 właśnie się pogrążyłeś. Widać właśnie, że nie masz pojęcia o czym piszesz więc proszę cie przestań już trollować. Weź te swoją wyimaginowaną pracę i życie w garść i zacznij robić coś pożytecznego, bo mam dość płacenia podatków na zasiłki dla osób twojego pokroju.

THUNDER UP!!!
 #809418  autor: Invi.
 30 cze 2015, 14:23
Bardzo dziękuję za troskę ale moje ogarnianie sie nie jest konieczne. Zresztą osoby ponizej 18 roku zycia są zwolnione z obowiązków podatkowych (podatki bezpośrednie). Przynajmniej tak mówił mój promotor, ale nie bede się z Tobą sprzeczal w tym kierunku bo prawa podatkowego nigdy nie lubiłem. Jeśli istnialaby taka konieczność nakrecilbyn nawet video z porownaniem, ale po prostu mi sie nie chce. Ojj przepraszam, "nie znajdę na to czasu" bedzie bardziej dyplomatycznie. Nie musze Ci niczego udowadniać, mam swoje zdanie i będę sie go trzymał. I nie to, żebym się chwalił, ale te moje 2X lat zycia pokazało, ze w przerażającej większości przypadków to wlasnie ono bylo słuszne. Nie wiem skąd skopiowales ostatnie zdanie lecz dostaniesz radę na przyszłość, calkiem gratis. Takie "pojazdy" robią wrażenie na uczniach gimnazjum. W dorosłym świecie wzbudzają jedynie politowanie dla biedy umysłowej osoby je wypowiadającej. W tym momencie zakończę tą namiastkę gównoburzy. W przeciwieństwie do Ciebie zostanę przy tym, co napisałem.
Koniec igrzysk
 #810082  autor: diabol_16
 04 lip 2015, 09:40
Popatrzyłem trochę i zaczyna mi się podobać LG Flex 2, widzę że jest mocniejszy od G2 ma androida 5.1 a po G2 firma LG ma u mnie dużego plusa i jestem skłonny kupić ich następny telefon :)
W kieszenie dobrze nosi się wygięty telefon?

Co sądzicie o tej aukcji? Można spokojnie kupować?
http://allegro.pl/lg-g-flex-2-lg-h955-p ... 18307.html

Co myślicie o takim etui:
http://allegro.pl/etui-view-cover-lg-g- ... 84485.html
Dobrze się to sprawuje? Nie przeszkadza to otwieranie przy rozmowach?

Jak coś to mogę jeszcze rozważyć inne telefony, próg tak 2200-2300
 #810129  autor: Mounty
 04 lip 2015, 12:52
Myślę że aukcja jest dobra, a pokrowiec mi zbytnio nie przypada do gustu i mnie by irytował taki otwierany xd I wzięłabym po uwagę jeszcze huawei p8, w porównaniu z lg na plus trochę mniejszy wyświetlacz, więcej ramu, ze specyfikacji wynika że lepszy aparat chociaż nie wiem jak jest w rzeczywistości, na minus słabsza bateria i mniej pamięci wbudowanej
Ostatnio zmieniony 04 lip 2015, 13:09 przez Mounty, łącznie zmieniany 1 raz.
 #810131  autor: diabol_16
 04 lip 2015, 13:09
Wyświetlacz to chcę jak największy :P
Nie kupuję urządzeń których nie potrafię wymówić nawet :D
 #810153  autor: penguino
 04 lip 2015, 15:58
GFlex 2 się ostatnio wyrobił i to całkiem niezły i oryginalny sprzęt. Zarówno GFlex jak i P8 nie zachwycają jeśli chodzi o baterię. A co do aukcji - skoro telefon jest fabrycznie nowy i z krajowej dystrybucji to dlaczego sklep daje komisową fakturę VAT-marża? Na jej podstawie mogą być problemy z uzyskaniem gwarancji.
 #810154  autor: diabol_16
 04 lip 2015, 16:05
Ale dają też paragon, napisałem do nich i czekam na odpowiedź.
Wkurzają mnie te sprzedaże na allegro telefonów z gwarancjami serwisowymi i fakurami vat marża.
W sklepie ten tel 2500 :D
 #810170  autor: Invi.
 04 lip 2015, 17:50
Ich paragon to sobie możesz wyrzucić zaraz po jego otrzymaniu
Żeby gwarancja była honorowana musisz mieć PIERWOTNY dowód zakupu, w tym "przypadku" fv z play - nie ma faktury = nie ma pewności na pochodzenie telefonu. Gwarancja biegnie od momentu wyjścia od bezpośredniego sprzedawcy, nie pośrednika
Ogólnie to wał i tyle
 #810172  autor: diabol_16
 04 lip 2015, 18:01
Tak właśnie pomyślałem i dlatego szukam dalej.
 #810253  autor: klimasz
 05 lip 2015, 11:14
85% "sklepów" ma jakieś dziwne praktyki, a to faktura marża, a to koszty przesyłki dziwne, a to np. z powyższej aukcji
* Płatność pobraniowa 90% jest możliwa tylko po uprzednim wpłaceniu 10% kwoty całości zamówienia na konto sklepu
Sam stoję przed kupnem telefonu i prawie wszystkie aukcje z Allegro to f-marża, pochodzenie nie z polskiej dystrybucji - ładnie zaakcentowane, że z europejskiej itp. Normalny polski sklep - ceny 15-20% wyższe.
"Do tego świadczymy gwarancję na terenie kraju!"
Telefon pierwotnie z innego rynku, ot co.
 #810267  autor: penguino
 05 lip 2015, 13:27
12 miesięcy gwarancji oznacza serwisowy ogryzek, a nie gwarancję producenta (ta zgodnie z prawem musi trwać minimum 24 miesiące). To nie jest dystrybutor tylko importer (z niewiadomego źródła) i sami się do tego przyznają. Różnica jest taka, że telefon nie idzie z Chin, tylko jest wysyłany z Polski.

PS. Może pomyśl o takim czymś:
http://olx.pl/oferta/nowy-lg-gflex2-h95 ... 422473bba8
 #810301  autor: diabol_16
 05 lip 2015, 18:29
Kupiłem z tego linku co podałem :)
Temat można zamknąć :)
 #810314  autor: diabol_16
 05 lip 2015, 19:46
Już teraz mogę bo na oglądałem się tyle recenzji, filmików :D :P