DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
    :?:
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
:?:
Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #808444  autor: Szmajchel
 25 cze 2015, 11:39
Witam, stoję przed wyborem między htc 816 a XPERIĄ Z ceny są takie same Xperia w stanie idealnym jest używana tydzień gwarancje ma jeszcze 2 lata a htc w stanie BDB. Czytałem dużo opini na temat xperi z szwankującym głośnikiem rozmów i pękającym ekranem. Proszę o podpowiedź ;)
 #808710  autor: Invi.
 26 cze 2015, 11:43
Szkło pęka pod wpływem naprężeń. Jeśli go na nie nie narazisz to będzie całe, samo z siebie nie pęknie. Jeśli szwankuje głośnik to masz gwarancję chociaż nigdy nie słyszałem o takim przypadku.
Ogólnie to z>816 pod każdym względem oprócz audio
 #808740  autor: wlkp
 26 cze 2015, 12:54
Szmajchel pisze:Witam, stoję przed wyborem między htc 816 a XPERIĄ Z ceny są takie same Xperia w stanie idealnym jest używana tydzień gwarancje ma jeszcze 2 lata a htc w stanie BDB. Czytałem dużo opini na temat xperi z szwankującym głośnikiem rozmów i pękającym ekranem. Proszę o podpowiedź ;)
Xperia Z mimo upływu czasu to ciągle fajny smartfon,zresztą taki posiadam ( jeden z domowników ) :mrgreen:
Co do pękającego szkła,samo to na pewno nie pęknie,jak nie usiądziesz na niej lub nie spadnie to cudów nie ma . Co do problemu z głośnikiem,tak to jest prawda i bolączka tego modelu która zdarza się często,pewnie jest jakaś wada,ale gdy masz gwarancję nie ma problemu,wysyłasz na serwis i wszystko wymienią co trzeba i naprawią bez problemu,mnie też to spotkało po około roku użytkowania .Mimo że model można powiedzieć już " stary " ale Orange dało nawet aktualizację do nowego Androida,5,02 jak się nie mylę .