DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #803538  autor: dikon
 25 maja 2015, 21:44
Witam rozglądam się za telefonem ok 200 zł. Max do 250 zł

Dotychczas miałem Androida, jednak za taką kwotę nie liczę na coś co będzie spełniało moje oczekiwania. Poszukuje coś sprawdzonych producentów. Ostatnio miałem do czynienia z Windows Phone z 2 lata temu. Zmieniło się coś w kwestii marketu? Można się skusić na coś z WP na pokładzie? W gry nie gram- max to quizwanie.
Wymagania:
- płynność
- bateria min. 1 dzień (z racji ze mam nielimitowane wszystko- internetu nie wyłączam i ciągle go używam, sms (~50) ~godzinkę,półtorej rozmów)
- wsparcie solidne (miałem pentagrama- w życiu już nie kupie takich producentów, psuje się na gwarancje trzeba czekać miesiącami)
- aparat nie ma znaczenia żadnego- na codzień używam lustrzanki
- obowiązkowa lampa, a raczej latarka ;)

Historia telefonów jakby ktoś chciał ocenić moje zmagania ze smartfonami: SE X8, LG L5,SE Hazel, LG L5, Pentagram Rebel 4.7,
 #803781  autor: xxjanosik
 27 maja 2015, 14:44
LG L9 używany - ten telefon powinien spełniać twoje wymagania, ma całkiem dobrą baterię, w miarę dobry procesor (średni bo telefonu z dobrym procesorem ciężko w cenie 200 zł znaleźć xd) i pamięć ram 1 GB , jest oczywiście latarka, ma aktualizację do androida 4.1.2 z 4.0.4.
 #803784  autor: motov3
 27 maja 2015, 14:56
Jesli chodzi o WP - to LUMIA 620. Dobry procesor Dual Core 1Ghz (2 rdzenie), 512MB Ram (przy Windzie spokojnie wystarcza i chodzi plynnie). Aplikacji w Markecie sporo, z kazdym dniem wiecej.
Aparat 5Mpx, kreci filmy w HD 720p. Do tego zsynchronizowany OneDrive na kopie danych.
Darmowa nawigacja HERE DRIVE (bez pobierania danych z roamingu co wazne za granica).

Kwestia gustu. Czy Android czy Windows Phone. Sam musisz wybrac :-) Propozycja kolegi powyzej, rowniez dobra.

Obrazek