DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #802750  autor: k4mil
 21 maja 2015, 00:25
witam.
uzywam teraz iphone 4s ale nie za bardzo odpowiada mi produkt apple, poza tym bateria jest bardzo slaba (wystarczy ledwo na dzien przy mojej czestotliwosci rozmow i uzywania internetu).
Chcialbym Was prosic o rade jaki telefon moge wybrac na zastepstwo.
Myslalem nad samsungiem galaxy s4 mini bo pasuja mi jego parametry, procesor i ram tez wydaje sie w porzadku. Nie wiem tylko jak jest z wytrzymaloscia baterii.
Jakie jest Wasze zdanie? Czy s4 mini to dobry wybor czy moze w tej cenie moge znalezc cos lepszego? Pozdrawiam
 #802813  autor: motov3
 21 maja 2015, 13:42
S4Mini bedzie OK. Ale jeszcze lepiej S5Mini :-)

Obrazek
 #802837  autor: penguino
 21 maja 2015, 15:44
S4 mini ma niestety przeciętną baterię, do tego wiele egzemplarzy ma wadę (a raczej zespół wad) których wspólnym mianownikiem jest przyspieszone zżeranie baterii.

Jaki masz budżet?
 #802865  autor: k4mil
 21 maja 2015, 17:36
Do 600zl. Wlasciwie bateria jest dla mnie priorytetem. Niekoniecznie musi to byc Samsung. Pozdrawiam
 #803181  autor: k4mil
 23 maja 2015, 14:56
i macie jakieś pomysły? Może któryś model HTC byłby godny uwagi? Sorry, że odświeżam ale pilnie muszę zmienić telefon a wciąż nie zdecydowałem
 #803209  autor: best
 23 maja 2015, 17:32
Skoro bateria jest priorytetem, to może L90?
 #803301  autor: k4mil
 24 maja 2015, 10:11
LG L90 prezentuje się bardzo dobrze pod kątem baterii (w recenzjach piszą że trzyma nawet 3 dni), ale czy 1GB RAM to nie za mało?? Poza tym czytałem kiepskie opinie użytkowników na temat tego telefonu :/
 #803305  autor: cyanoone
 24 maja 2015, 10:34
Honor 3c. To jest teraz najlepszy moim zdaniem telefon w tej klasie cenowej.

Plus-->Play (2015) -->Plus (2018)
Klucz-->Orange-->Lajt (2017)
 #803422  autor: best
 25 maja 2015, 00:07
Do wymagających gier i aplikacji facebooka będzie za mało. W pozostałych przypadkach raczej powinno wystarczać.
 #803430  autor: penguino
 25 maja 2015, 00:59
Honor 3C ma wolną pamięć wewnętrzną, do dzwonienia i zabaw z interfejsem wystarczy, ale w bardziej skomplikowanych zadaniach mogą pojawiać się chwile zamyślenia.
 #803813  autor: k4mil
 27 maja 2015, 19:14
Dzieki za pomoc, zAmowilem jednak l90. Przekonala mnie wytzymalosc baterii. Mam tylko jedno pytanie. Jako ze l90 odtwarza wszystkie rodzaje kodekow czy filmy ktore chcialbym na nim ogladac musza byc w jakiejs konkretnej rozdzielczosci?