DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
    :?:
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
:?:
Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #797453  autor: Suchmarek
 20 kwie 2015, 22:03
Witam!

Poszukuję smartfona (zastępcy dla lg L9 II który jest genialną konstrukcją jednak już starawą). Do wydania mam do 1350zł, interesuje mnie coś sporego i jak najmocniejszego, miłym dodatkiem byłby dualsim. Jakość aparatu nie gra zbyt wielkiej roli. Telefon to może być chińczyk byle sprawdzony i lubiany przez innych. Pamięci wewnętrznej 16gb myślę, że mi wystarczy jednak slot na kartę pamięci mógłby się przydać.

Zastanawiałem się nad LG G3 lub nad poczekaniem do premiery Asusa Zenfone 2 w kraju aby zdobyć go w sensownej cenie. Znalazłem go na jednym portalu jednak z opinii w internecie nie jest to sklep godny zaufania. Może ktoś z Was miał z nim do czynienia. http://www.valuebasket.pl/pl_PL/Asus-Ze ... 8368-AA-RD

Pozdrawiam i z góry Dziękuję za pomoc
Ridi
 #797489  autor: Marciak
 21 kwie 2015, 06:26
Ciekawe jak bedzie z baterią w Asusie bo obecnie trochę się na nią narzeka.

Proponowałbym jednak kupić sobie ten Lg G3. Dobry telefon w dobrej cenie.

Możesz jeszcze zastanowić się nad tym modelem Samsunga: http://www.skapiec.pl/site/cat/200/comp/9619158 . Myślę,że w najbliższych dniach powinien dużo stanieć z uwagi na premierę 6. I tak obecnie jest w dobrej cenie.
 #797527  autor: penguino
 21 kwie 2015, 11:33
Oneplus One?

G3 z 2GB RAMem sprawia problemy wielu osobom, do tego ekran QHD dusi wydajność.
 #797589  autor: Suchmarek
 21 kwie 2015, 16:37
Oneplus One to dość kusząca propozycja, za Samsungami jakoś nie przepadam, nie przemawiają do mnie, znam kilka osób które posiadają G3 i większość go chwali.