DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #793159  autor: Karlikox
 29 mar 2015, 19:38
Witam!
Szukam smartfona do 800zł i przychodze z prosba w doradzeniu co wybrac?
wymagan jakie ma spelniac to system android i przekatna nie wiecej niz 5 cali.
telefon bedzie sluzyl do sluchania muzyki, ogladania filmow i grania.

Z gory Dziekuje:)
 #793200  autor: penguino
 29 mar 2015, 22:00
Asus bardzo szybko zjada baterię, importowanego chińczyka bym nie ryzykował, w 800zł mieści się jeszcze np. Lg Spirit (ekran HD), Sony E4g (i jeszcze zostanie) czy egzotyka - Kazam Tornado 348.
 #793259  autor: Karlikox
 30 mar 2015, 12:42
motorola moto g 2014 dostaje aktualizacje i z tego co wiem bedzie dluzej wspierana lecz nie ma LTE ktory za to posiada lg g3s i teraz pytanie czy wybrac moto g ze wzgledu na aktualizacjie czy g3s z lte?
 #793305  autor: penguino
 30 mar 2015, 15:35
Nie fetyszyzował bym tych aktualizacji, to głównie numerki. Rzecz w tym, że Moto dostaje gołego Androida ze wszystkimi jego bugami i wadami. Zamiast G3 s pomyślałbym nad Spiritem (albo Magną) - jest po prostu nowszy.
 #793536  autor: jorket
 31 mar 2015, 18:40
spirit ma ponoc tragiczna baterie i po odlaczeniu rano od ladowarki trzeba w poludnie ladowac
 #793548  autor: penguino
 31 mar 2015, 19:26
Spiritów jest jeszcze mało na rynku, więc trudno o wiarygodną opinię. Ma też Androida 5.0.1, który był problematyczny w wielu innych urządzeniach dlatego niedługo pewnie dostanie aktualizację. Podobnież w ramach używania czas pracy się wydłuża. Baterię ma jak Moto G, procek nowszy, ekran mniejszy więc docelowo nie powinno być źle.
 #793556  autor: Morvius
 31 mar 2015, 19:40
samsung galaxy s3 lte najlepsza propozycja

Klasyczny obserwator wątku.
 #793625  autor: Karlikox
 01 kwie 2015, 00:09
oba telefony mi sie podobaja (mowa o g3s i spirit) tylko nie wiem ktory wybrac, postawic na wiekszy ekran czy mniejszy ale telefon z lolipopem i lepszymi podzespolami?
 #793627  autor: penguino
 01 kwie 2015, 01:09
Różnica w wielkości ekranu między Spiritem i S3 to zaledwie 0,1 cala, niezauważalna.
 #793633  autor: penguino
 01 kwie 2015, 04:41
Tak. W skrócie - 20 ppi więcej. niby nie powala, ale to zawsze krok w dobrą stronę. Jest jeszcze LG Magna czyli większa wersja Spirita (5 cali, też HD), z większą baterią - taki nowszy G3s.
 #793644  autor: Morvius
 01 kwie 2015, 08:57
pomimo że s3 lte i9305 swój czas już ma to i tak może nie raz zaskoczyć ( nie mylić ze zwykłym s3)

Klasyczny obserwator wątku.
 #793683  autor: Morvius
 01 kwie 2015, 12:13
a używany wchodzi w grę? posiadam jeden egzemplarz od mojej kobiety ale w wersji praktycznie igła. telefon cały czas jest opakowany w gumowe plecy i folie ochronne na wyświetlaczu. nawet ostatnio jej zamawiałem nową i zmieniałem. android jest już do 4.4. z ceną się na pewno dogadamy

Klasyczny obserwator wątku.
 #794245  autor: Karlikox
 04 kwie 2015, 15:29
uzywany raczej nie wchodzi w gre, co do telefonow to g3s odpada u operatora mam do wyboru Moto g 2014 i lg spirit. tyle ze spirit wychodzi taniej i teraz pytanie czy oplaca sie doplacic 150zł do moto czy tez nie i zostac przy lg?