DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
    :?:
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
:?:
Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #788124  autor: Theman
 02 mar 2015, 14:03
Jak wyżej.
Zastanawiam się pomiędzy tymi dwoma modelami telefonów - dużo surfuję po necie, zależy mi na dobrym aparacie i jak najdłuższej żywotności baterii. Który z tych telefonów polecacie?
Ew. może polecacie inny telefon do 200-300 zł w ofercie jump relax za 79.90 zł
http://www.t-mobile.pl/r/repo1/tm/docum ... 009099.pdf
 #788604  autor: vonski
 04 mar 2015, 12:25
W sumie ciężki wybór. Samsung ma wydajniejsze podzespoły, ale HTC to świetnie zoptymalizowany i płynny soft. Recenzji 820 jeszcze praktycznie nie ma, ciężko więc powiedzieć jak będzie spisywał się aparat. Ale jeśli jest taki sam jak poprzedniku (816), to będzie dobrze. Pamiętaj, że Desire to kawał wielkiego kloca i nie każdemu tak duży telefon pasuje.
 #788663  autor: Theman
 04 mar 2015, 15:16
Dzięki za odpowiedź, własnie w htc ta wielkość może być przeszkodą, choć jestem całkiem dużym facetem i ręce mam jak grabie, więc o sam komfort korzystania się nie boję, bardziej o uciążliwość w postaci tego, że nie zmieści się w kieszeni...
 #788728  autor: vonski
 04 mar 2015, 19:28
Ja noszę 5,5 cala w kieszeni i wygodne to nie jest. Usiąść można, ale już w aucie wyjąć telefon z kieszeni to prawie mission impossible.