DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
    :?:
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
:?:
Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #788025  autor: darase
 01 mar 2015, 23:43
Jest sklep Play Google i tam jest masa darmowych aplikacji, żeby się do niego dostać trzeba założyć konto gmail.
Wszystko proste : )
Moja żonka ma G2 mini biały a ja gold.

eCoal i nie ma problemu :-)
 #788033  autor: robertokot25
 02 mar 2015, 01:13
teraz jeszcze poczytałem (LG L90) że są jakieś jazdy z instalacją/przenoszeniem aplikacji/gier na kartę sd... bo przecież pamięć wew. tel. jest malutka....trzeba jakieś rooty robić i inne wygibasy, a i tak to nie działa jak trzeba - to jest wada tego modelu??.. - nie ogarniam tego :( - trochę mnie to przeraziło...w galaxy SIII i SIV tez tak jest?
 #788038  autor: cyanoone
 02 mar 2015, 07:06
Ja bym wziął Xiaomi z uwagi na to, że zapewnia długie aktualizacje. Dodatkowo pojawił się ostatnio sklep który sprzedaje je w Europie i daje Europejską gwarancję. Polecam obejrzeć Redmi 2 LTE. Telefon Xiaomi Mi2S dostaje update już 3 lata :)
Co do L90 to fajny telefon, ale trzeba go na obejrzeć, mi nie przypadł do gustu. Jeden GB RAM to może być mało.

Plus-->Play (2015) -->Plus (2018)
Klucz-->Orange-->Lajt (2017)
 #788196  autor: best
 02 mar 2015, 17:31
W żadnym Androidzie 4.4 i nowszym nie przeniesiesz w całości aplikacji na kartę pamięci.
Co do czujnika oświetlenia, to na belce powiadomień jest pasek regulacji jasności ekranu. A aktualizacji nie ma i nic poza dużymi G2 i G3 raczej jej nie dostanie.
Btw. Duży G2 też nie jest złym wyborem.