DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #779576  autor: ywis
 21 sty 2015, 11:46
Zastanawiam się co wybrać, specjalnych wymagań poza sprawnie działającymi mapami google + nawigacja nie mam, ewentualnie jeszcze może aparat użytkowany od czasu do czasu.

Trzy modele jakie biorę pod uwagę Samsung S3, Sony Xperia M2 i LG G2 mini.
Telefonu do wzięcia przy przedłużeniu, a że abonament też nie za wielki, no to taki wybór, jak dla mnie wystarczający, ale co wybrać.
 #779585  autor: T-mati1
 21 sty 2015, 12:07
Jak s3 w wersji lte, to właśnie na niego bym postawił. Mogę polecić tez G2 mini. Moja dziewczyna ma i jest bardzo zadowolona. Telefon działa płynnie, ma dość dobry aparat. Na baterii trzyma przyzwoicie. Ogólnie udany sprzęt

THUNDER UP!!!
 #779602  autor: ywis
 21 sty 2015, 13:04
S3 pewnie słaba jakość wykonania aniżeli G2 mini?
 #779605  autor: hdfunpack
 21 sty 2015, 13:08
Ja też bym postawił na LG G2 Mini.

Jeżeli chcesz brać Xperie to musisz się liczyć ze słabym wyświetlaczem (chociaż rozdzielczość lepsza niż w LG) oraz cichym dźwiękiem na słuchawkach.
 #779618  autor: T-mati1
 21 sty 2015, 13:46
Jak kupisz pokrowiec, to prawda jest taka, że nie zauważysz kiepskiego wykonania samsunga. Fakt, że lg jest dobrze spasowany i wytrzymały. Dziewczyna raczej go nie oszczędza, a nie widać na nim jakiś szczególnych oznak zużycia

THUNDER UP!!!
 #779622  autor: ywis
 21 sty 2015, 13:51
Nie noszę telefonu w pokrowcach, itp.
No więc pozostanę przy LG.