DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
    :?:
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
:?:
Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #778788  autor: xavvax
 18 sty 2015, 11:57
Od kilku miesięcy śmigam na LG L90, ale pojawiła się szansa, żebym przesiadł się na coś innego (a swój telefon oddał bliskiej osobie:) )

Nie śledziłem rynku w tym czasie, więc chciałem zapytać - czy do ok. 650 zł znajdzie się coś lepszego od mojego obecnego telefonu?

Myślałem o czymś z LTE, bo po raz następny telefon będę zmieniał za kilka lat - aczkolwiek nie upieram sie na LTE, jeżeli miałyby ucierpieć jakiekolwiek inne parametry.

Zależy mi głównie na dużym ekranie, braku zamulania, telefon glownie do internetu i social media, czasami jakas gierka czy film.
 #778806  autor: hdfunpack
 18 sty 2015, 12:38
W tej cenie chyba nic lepszego nie znajdziesz, gdybyś zwiększył budżet to możesz szukać Moto G 2014.
 #778812  autor: cyanoone
 18 sty 2015, 12:54
xavvax pisze:Zależy mi głównie na dużym ekranie, braku zamulania, telefon glownie do internetu i social media, czasami jakas gierka czy film.
myPhone Luna, ale musisz sprawdzić, bo nie wiem czy za tyle można go kupić.

Plus-->Play (2015) -->Plus (2018)
Klucz-->Orange-->Lajt (2017)
 #778838  autor: Arlon
 18 sty 2015, 14:40
W tych okolicach możesz polować na używki s3 lte, nexusa 4, jiayu g4s,lumie 920/925, xperie z.
 #778848  autor: dan7
 18 sty 2015, 15:15
W Euro Rtv Agd masz Honora 3c za 599zł, co prawda jest bez LTE.

Sok przecierowy z Orange, Play, Virgin i T-Mobile
 #778858  autor: hdfunpack
 18 sty 2015, 15:41
Lg g2 mini to właściwie prawie to samo co L90, również dobry wybór jeśli go znajdziesz w tej cenie.
 #778901  autor: Niezgodna7
 18 sty 2015, 17:34
Luna? 600zł w biedronce.

Ewidentnie nie wypiję herbatki z administracją Telepolis
 #779353  autor: Szpady
 20 sty 2015, 15:10
Calm7 pisze:Luna? 600zł w biedronce.
Dokładnie 599 Luna kosztowała :P

Valhalla!