DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
    :?:
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
:?:
Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #772313  autor: onifer2
 22 gru 2014, 15:28
Aktualizacja będzie już w styczniu na 100%, chyba najszybciej z telefonów w tym budżecie w Polsce. Nie ma za co, pozdrawiam
 #772363  autor: wisnia20183
 22 gru 2014, 19:59
Takie jeszcze zapytanie, tak oglądam motorole i wiem, że jest to czysty android bez nakładek ale taki trochę pusty, czy w aktualizacjach mogą pojawić się jakieś gadżety typu np. odpalenie dwóch aplikacji na jednym ekranie itp?

PS.Nie mam pojęcia czemu ta motorola wygrywa pod względem szybkości z flagowcami typu G3, Iphone czy S5, ale robi wrażenie :)
 #773742  autor: wisnia20183
 29 gru 2014, 22:34
Mam takie jeszcze pytanie, czy opłaca się szukać na allegro Lg G2 w cenie 800-900zl, z recenzji gdzie wyczytałem jest to bardzo dobry telefon, płynny. Ktoś ma jakieś lepsze informacje o tym telefonie?
 #773784  autor: Janek99
 29 gru 2014, 23:29
wisnia,

Tak G2 jak najbardziej. Ja posiadam i moge poelcic.
 #773803  autor: onifer2
 29 gru 2014, 23:52
Jeśli ktoś lubi używki to tak. Ja nie lubię, uznaję tylko nówki na gwarancji.
Ale telefon (G2) zacny, oczywiście jeśli wystarczy Ci 16GB i znajdziesz uszanowany w tej cenie.
 #773823  autor: jamamoto
 30 gru 2014, 00:17
wisnia20183 pisze:Według mnie faworytem jest Xperia,
i ja wybralem T3, ale konkurowal z g3 mini,
uwazam ze byl to dobry wybor
 #774498  autor: wisnia20183
 01 sty 2015, 19:30
Takie ostatnie porównanie, S4 czy G2? Podobno wadą G2 to tylko wyświetlacz (jak dla kogo). Jak nie znajdę odpowiedniego egzemplarza to biorę Motorole G2, bo Nexus 5 wgl mi się nie podoba :D

PS. Dziwne jest to, że ofert G2 na allegro jest kilka, a s4 pare stron w cenie do 800zł :)
 #774518  autor: onifer2
 01 sty 2015, 20:37
A dlaczego wyświetlacz G2 ma być wadą tego modelu? Że IPS?
Powiem tak, zawsze uważałem Amoledy za najlepsze, ale w LG G2 dużo lepiej podoba mi się wyświetlacz niż w S4, jest bardziej przyjazny dla oka niż cukierkowy Amoled w S4.
W dodatku nakładka w LG też bardziej mi się podoba.

Jeśli nie przeszkadza CI ograniczona ilość pamięci- bierz LG G2.
Choć z Motoroli także będziesz zadowolony. T3 to też bardzo dobry wybór, choć nie każdy potrzebuje tak dużego telefonu (oprócz wyświetlacza 5,3 są jeszcze grube ramki góra dół).
Choć ja polecam z tych dwóch i tak Motorolę, choćby ze względu na lepszy dźwięk stereo czy lepszej jakości aparat w gorszych warunkach oświetleniowych (mam oba w domu i bezpośrednie porównanie).
 #774527  autor: wisnia20183
 01 sty 2015, 21:02
Na rzecz tych 3 telefonów (nie wliczam T3) s4 i g2 posiadają trochę bajerów smart bez spowalniania systemu, dlatego na razie staram się szukać Lg G2. Jak nie znajdę żadnego to brać S4 (tego naprawdę jest dużo na allegro) czy Motorole? A pamięć to mi nie przeszkadza, bo obecnie mam dostępnego około 50mb w Xperii X8 i to trochę przeszkadza ale da się wyżyć to 10gb w LG powinno wystarczyć :)
 #774589  autor: onifer2
 01 sty 2015, 23:29
wisnia20183
Miałem S4 przez chwilę- mimo mocniejszych parametrów telefon potrafił się przyciąć raz na jakiś czas za sprawą ciężkiego TouchWiz. Sprzedałem i zakupiłem Moto G 2014 i nie żałuję. Mimo gorszych parametrów, nie zdarzają się lagowania itp... w dodatku bardziej mi odpowiada "czysty" system niż nakładka z niepotrzebnymi aplikacjami, bajerami od Samsunga.
Ale to już Ty musisz ocenić czy akceptujesz drobne mankamenty ciężkiego TouchWiza a wolisz trochę bajerów i np. lepszy aparat foto, czy stawisz zdecydowanie na płynność i przejrzystość.