DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
    :?:
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
:?:
Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #771547  autor: jakub1602
 19 gru 2014, 16:09
Jak w temacie.
Mam od 2 lat s3 i jestem zadowolony, teraz mam rom 4,4,2 i jest ok
Ale w styczniu mam zamiar w końcu nabyć coś nowego.
Widzę tylko 3 typy które mi pasują.
LG G3 32 GB 3 GB ram
Galaxy S5 32 GB
ONEPLUS ONE 64 GB

Dla mnie ważne:
Głośny głośnik
Aparat nie gorszy od S3
Bateria:godzina internetu,30 min rozmów,30 sms. dziennie, oczekuję długiego działania
S3 ładuję co 2 dni
Cena do 1400 zł Nowy
 #772189  autor: vonski
 22 gru 2014, 08:47
Wszystkie spełniają twoje wymagania, co bys nie wybrał będziesz zadowolony.
OnePlus jest chyba najgłośniejszy (dwa głośniki, choć niestety mono). W G3 trzeba się przyzwyczaić do przycisków z tyłu (mi było ciężko...). No i O+ masz z gwarancją w Chinach, więc pod górkę w przypadku jakiejś awarii.
 #772231  autor: onifer2
 22 gru 2014, 10:53
Z tych brałbym S5. W LG G3 nie podobają mi się te przyciski z tyłu. OnePlus One to jak wspomniał poprzednik gwarancja w Chinach realizowana.
S5 to bardzo udany model, z wieloma mocnymi punktami.
 #772269  autor: Red11
 22 gru 2014, 13:03
Bardzo udany, jezeli komus nie przeszkadza zawalony android i lagi, ktore w S5 sa czeste. Dodatkowo Samsung ma najgorszy wyglad z flagowcow (oczywiscie to kwestia gustu).
W G3 wersji 16 Gb przyciecia tez wystepuja dosc czesto, a w wersji 32 Gb zdarzaja sie, ale rzadko i to przy mocnym eksploatowaniu.

W przypadku, gdy dla kogos to wyklucza telefon, to z androidow pozostaja M8, Z3 i Note 4.