DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
    :?:
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
:?:
Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #771089  autor: xxjanosik
 17 gru 2014, 20:52
Witam. Po nowym roku lub w marcu postanawiam zmienić mojego LG L7 II na coś innego.
Zmieniam go ponieważ mi się znudził.
Ok, więc wpadły mi te telefony w oko
Sony Xperia E3
LG L70
LG L65
Motorola Moto E
Sony Xperia M
Asus ZenFone 4
ewentualnie
Nokia Lumia 530
Który z tych wybrać? Nie mogę się zdecydować. Z góry dziękuje ;)
I tylko nówki! Nie używane ;)
Ostatnio zmieniony 18 gru 2014, 22:38 przez xxjanosik, łącznie zmieniany 1 raz.
 #771107  autor: xxjanosik
 17 gru 2014, 22:07
Mi zależy na wydajności gier, żeby nie mulił i żeby miał w miarę aparat, procek układ graficzny.
Najbardziej spodobała mi się Xperia E3 i LG L70.
 #771149  autor: znawca
 17 gru 2014, 23:32
Używana Moto G?

DLACZEGO BBCODE NIE DZIAŁA?!
 #771169  autor: marxxx
 18 gru 2014, 00:27
zenfon 5 też jest ciekawą propozycją, pomijając przeciętną baterię.
 #771185  autor: Janek33
 18 gru 2014, 06:05
A Lg L9 II?
http://www.skapiec.pl/site/cat/200/comp/8041969
Dobre parametry w niskiej cenie. Obecnie w sklepach jest za niecałe 600 zł jednak w Euro czasami robią promocję w ramach, której można go kupić za 500 zł ( podejrzewam,że na allegro również bez problemu dostaniesz obecnie za 5 stówek).
Możesz ewentualnie poszukać używanego Lg L90 albo Lg G2 mini z LTE
 #771218  autor: Sig
 18 gru 2014, 10:13
Miaetek pisze:Jak do tej ceny to tylko Lumia 535 :)
Spytacie czemu? Solidna firma, cena 499 zł, duży ekran, 1 GB RAM na systemie Windows w zupełności wystarcza.
http://aetka.pl/Szukaj_microsoft%2Blumia%2B535.html
Po pierwsze jeszcze nie dostępna.
Po drugie - wstrzymałbym się z entuzjazmem do wyjaśnienia problemów z dotykiem, czy raczej tego, czy zapowiadana poprawka to poprawi.

o, tutaj np.
https://www.youtube.com/watch?v=dAsnwMZTQWM

To nie skresla tego telefonu, ale po prostu z oceną wstrzymałbym się do poprawki.

I'll touch you in any way or manner that my professional judgment indicates.
 #771234  autor: Miaetek
 18 gru 2014, 11:15
Każdemu zdarzają się wpadki, nawet najwięksi je mają, ale z tego co piszą w internecie problem ma rozwiązać uaktualnienie softa także cierpliwości ;)
 #771246  autor: Sig
 18 gru 2014, 11:41
Miaetek pisze:Każdemu zdarzają się wpadki, nawet najwięksi je mają, ale z tego co piszą w internecie problem ma rozwiązać uaktualnienie softa także cierpliwości ;)
Czy używasz telefonów od wczoraj? "Ma rozwiązać", to nie znaczy, że rozwiąże. Polecanie kupowania telefonu z nierozwiązanym problemem jest po prostu nieodpowiedzialne. Już Nokia miała w np. 515 (czy który to tam był) rozwiązać problem z baterią. Był to od dawna oczekiwany telefon klasyczny, który był promowany między innymi długim czasem pracy na baterii... I co? Nico, miał fatalną baterię, wychodziłszereg poprawek, który tego nie rozwiązał...

Podobie tutaj. Halo, to pierwszy telefon brandowany tylko Microsoftem, więc powinien być szczególnie dopracowany (i nie ma znaczenia, jaka to półka), a tutaj jest błąd, który jest praktycznie w każdym urządzeniu tego modelu. Jak to świadczy o ich testach jakości? Jeżeli coś jest powtarzalne i do odkrycia wystarczy tylko dotknąć telefon... To jest niepoważne.

To, że ci Microsoft napisał, ze to problem softwarowy nic nie znaczy, bo moze okazać się być problemem sprzętowym. Nie dali też żadnego terminu wydania poprawki.

Mniej entuzjazmu, więcej chłodnej oceny radzę i mniej ślepej wiary w zapewnienia producentów. Ja również miałem nadzieję, że 535 będzie ciekawym modelem, ale na razie zawodzi.

I'll touch you in any way or manner that my professional judgment indicates.
 #771259  autor: Miaetek
 18 gru 2014, 12:24
Dopóki nie jest w oficjalnej sprzedaży to nie warto jej skreślać, ale jak już zaczną sprzedawać wadliwe to będzie samobój już na samym początku i Nokia będzie się śmiać z boku.
Także na spokojnie czekamy co się z tego wykluje.
 #771416  autor: xxjanosik
 18 gru 2014, 22:35
znawca pisze:Używana Moto G?
Byłaby ok, ale ja chcę nówkę.
 #771417  autor: xxjanosik
 18 gru 2014, 22:36
marxxx pisze:zenfon 5 też jest ciekawą propozycją, pomijając przeciętną baterię.
A ZenFone 4? Podoba mi się w nim procesor Intel i aparat.
 #771418  autor: xxjanosik
 18 gru 2014, 22:36
Janek33 pisze:A Lg L9 II?
http://www.skapiec.pl/site/cat/200/comp/8041969
Dobre parametry w niskiej cenie. Obecnie w sklepach jest za niecałe 600 zł jednak w Euro czasami robią promocję w ramach, której można go kupić za 500 zł ( podejrzewam,że na allegro również bez problemu dostaniesz obecnie za 5 stówek).
Możesz ewentualnie poszukać używanego Lg L90 albo Lg G2 mini z LTE
Zapomniałem dodać w poście, że tylko nówki ;)
 #771419  autor: xxjanosik
 18 gru 2014, 22:37
Miaetek pisze:Jak do tej ceny to tylko Lumia 535 :)
Spytacie czemu? Solidna firma, cena 499 zł, duży ekran, 1 GB RAM na systemie Windows w zupełności wystarcza.
http://aetka.pl/Szukaj_microsoft%2Blumia%2B535.html
Tylko że się obawiam tego
http://pclab.pl/news60986.html
 #771600  autor: xxjanosik
 19 gru 2014, 20:13
No dobra.
Jednak nie chcę lumii.
To który telefon z tych?
Sony Xperia E3 vs LG L70 vs LG L65 vs Asus ZenFone 4
 #772444  autor: xxjanosik
 23 gru 2014, 01:45
Dobra, decyduje się na Asus ZenFone 4.
Temat zakończony!
 #772556  autor: best
 23 gru 2014, 20:01
Ja bym się chyba jednak zdecydował na E3 :D.