DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
    :?:
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
:?:
Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #405454  autor: HypnoticMan
 18 maja 2010, 23:23
Witam, poszukuje telefonu z dobrym aparatem i z jak najlepszą jakością nagrywanego wideo.
Telefon najlepiej nowy. Cena jaką moge przeznaczyć to około 400PLN
Reszta wymagań jest mało ważna:)

MixPlus - Pozostała liczba doładowań do końca kontraktu: 22

Sprzedam HTC DESIRE

 #405458  autor: orson_dzi
 18 maja 2010, 23:31
HypnoticMan pisze:Telefon najlepiej nowy.
To bardzo komplikujący wymóg ;) .

Do filmów masz kręcące bardzo dobre video LG KC910 oraz Samsunga Pixon.
Testy i przykładowe filmiki masz w Artykułach.

A jak ma być tak koniecznie nowy, to zostaje KU990, który mimo wszystko całkiem nieźle nagrywa.

Lista używanych telefonów nie mieści się w tym polu tekstowym :)

 #405460  autor: HypnoticMan
 18 maja 2010, 23:41
LG odpadają, a samsunga za tą kwote w dobrym stanie nie znajdę :|
Masz jakieś inne propozycje?

MixPlus - Pozostała liczba doładowań do końca kontraktu: 22

Sprzedam HTC DESIRE

 #405462  autor: orson_dzi
 18 maja 2010, 23:53
HypnoticMan pisze:jakieś inne propozycje?
Dobita N95 lub ew. N82.

Nic innego poza wymienionymi do tej pory nie zapewni Ci filmów przynajmniej w VGA w dobrej jakości obrazu i dźwięku za 400zł.

Lista używanych telefonów nie mieści się w tym polu tekstowym :)

 #405470  autor: helmutthegreat
 19 maja 2010, 07:06
HypnoticMan pisze:Masz jakieś inne propozycje?
tania kamera?

Nie znajdziesz nic bardzo dobrze nagrywającego w tej cenie i idealnym stanie.

Jest: BlackBerry 9700 + Nokia E51

Było: Samsung I550w, Motorola E8, Nokia E52, i200, SE K530i, Nokia E50, E590, Motorola Z6w, Motorola V3, Siemens CXV 70, Nokia 3100, Nokia 8210,



http://www.lastfm.pl/user/dzoners

 #405482  autor: Piescoch66
 19 maja 2010, 10:05
Nie wiem, czy są nowe, ale polecam Nokię 6233. Mam ją 3 lata i w tym czasie nie spotkałem lepszego wideo w tej klasie cenowej. W końcu 15MB/min. coś znaczy :D

 #405700  autor: Ae
 20 maja 2010, 11:44
W tym wypadku proponuję rozejrzeć się na allegro za nokią n93i. Telefon dedykowany jako kamera więc spełnia Twoje kryteria no i cenowo także spełni. Używane można wyrwać za 200 zł nowe czasem za 500 :)

 #405783  autor: znawca
 20 maja 2010, 20:15
Proponuję Nokię N93, a nie N93i bo w nowszej wersji poprawili wszystko na minus :-D

DLACZEGO BBCODE NIE DZIAŁA?!

 #405863  autor: Ae
 21 maja 2010, 09:34
No tak ale zwykła N93 jest trochę duża i wygląda mniej estetycznie ale to moje zdanie a ja czasem przedkładam wygląd telefonu nad jego funkcjonalność btw. czy w N93i nie ma czasem lepszej baterii?