DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
    :?:
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
:?:
Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #405369  autor: krzysiekstw
 18 maja 2010, 17:59
witam, potrzebuję pomocy z wyborem telefonu;)
interesuje mnie przede wszystkim nokia, cena ok.600zl, z wifi, bez dotykowego ekranu, z dobrym mp3, i srednim aparatem ( czasem jakis dokument).
z gory dziekuje za pomoc:)

 #405826  autor: aihmaN
 20 maja 2010, 22:28
Cos z serii XM... np. Nokia 5730

-QWERTY
-Dobre Mp3
-Karta w zestawie 8gb
-Aparat 3,2 MPX
-Wyswietlacz 2,4''
-Symbian

aihmaN~

Panasonic->Nokia 3410->Nokia 6610->SE W880i-> Nokia E50->SE K770i-> Znów E50 ^^->SE W300i-> ===?===

 #405861  autor: Ae
 21 maja 2010, 09:31
Nokia N91

- Normalny wyświetlacz
- aparat faktycznie średni ale nienajgorszy
- wifi
- najlepsza jakość muzyki jaką możesz spotkać w telefonach
- jest Nokia:P

czyli spełnia wszystkie wymagania i zaoszczędzisz 200zł na dobre słuchawki bo ma jacka 3,5mm :) Osobiście polecam bo sam korzystam. Miałem na telefon 1500 zł i przeglądałem, przeglądałem i już miałem kupić Motorolę Droid albo Xperię X10 ale przestudiowałem swoje potrzeby i doszedłem do wniosku, że właściwie potrzebuję tylko systemu, najlepszej jakości muzyki, jacka 3,5mm i wifi no i okazało się, że wydałem o 1000 zł mniej na telefon niż zamierzałem i nie żałuję. Jak telefon przyszedł i podłączyłem do niego słuchawki to oniemiałem - po tym odsłuchaniu sprzedałem swoją mp3 creativa bo już nie była potrzebna:)

 #405877  autor: orson_dzi
 21 maja 2010, 10:24
N91 odpada przy zdjęciach dokumentów, brak autofocusa.
Poza tym walory... estetyczne :smt005 w przypadku N91 są dla wielu nie do przeskoczenia. Nawet moja potężna tolerancja nie jest w stanie zaakceptować tego wizualnego potwora ;) .
Ale muzycznie zacny model cały czas.


5730 może być dobrą propozycją.
Qwerty jest wygodna, przyjemnie się pisze. Jakość muzyki jest bardzo dobra. Aparat z autofocusem.

Lista używanych telefonów nie mieści się w tym polu tekstowym :)

 #405919  autor: krzysiekstw
 21 maja 2010, 13:56
warto brac nokie e52? jaka jest tam jakość aparatu?

 #405944  autor: orson_dzi
 21 maja 2010, 16:20
Test masz w dziale Artykuły razem z przykładowymi zdjęciami.
Sam oceń czy Ci odpowiadają.

Lista używanych telefonów nie mieści się w tym polu tekstowym :)