DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
    :?:
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
:?:
Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #405253  autor: Domenique
 17 maja 2010, 20:15
Co lepiej z nich (telefony z Ery) - slyszalam, ze byla cala seria awarii w E52 dot. BT (brak mozliwosci parowania/, problemem - pewnie z zasilaczem pewnie/utrata zasiegu i brak polaczenia z uzytkownikiem gdy na wyswietlaczu jest full sygnal/ - informacje z naszego salonowego serwisu.

Czy orientujecie sie o co chodzi, czy jest juz poprawione? nie chcialabym miec telefonu, ktory od razu oddam w serwis...

Cena to plan NowaEra 100 gdzie E52 stoi za 99PLN a E66 za 299, ostatecznie moge dac te 299, tylko czy warto? Prosze o pomoc...

Pracuje jako przedstawicielka handlowa :) I duuzo dzwonie... (czasem muzyka) I mozliwosc otwartego GPSa (np garmin) - bo obecnie uzywam NaviExperta w SE Yari, nie narzekam, mam pakiet danych w telefonie, ale jednak klasyczny GPS...

Prosze o pomoc, ktory...

Możesz Więcej :D

 #405283  autor: rob903
 17 maja 2010, 22:47
Jak dla mnie takie cena za e66 to skandal - bo wiążesz się umową i płacisz 300 zł który bez żadnej umowy kosztuje 500zł na aukcjach za nowy. Więc dla mnie to porażka sieć daje ci tylko 200 zł upustu za kilku letnie wiązanie się umową. Przy czym cena telefonu będzie się zmniejszać systematycznie z upływem lat. Jak dla mnie oferta dość słaba. Osobiście zorientowałbym się jak sytuacja ma się z e71. Ewentualnie brałbym e52

Wcześniej : Simens MT50( <3), Motrola c550, Nokia 3220, Motorola e770v, Nokia 6120c, Samsung s8300, Nokia 5130, i5700,nokia n97, c270,
Obecnie : nokia n8

 #405302  autor: mikkel
 18 maja 2010, 08:24
Od jutra ma być nowa oferta Ery. Co do telefonu to zauważyłem że bardziej opłaca się wziąć ofertę bez telefonu z rabatem na abonament a telefon kupić sobie niezależnie nawet na kredyt. Skoro dużo dzwonisz to proponowałbym jakiś prosty telefon z mocną baterią np. Nokie 6303, co do nawigacji to jeśli dużo korzystasz to lepiej kupić sobie "normalną" choćby za 300 zl, do nawigacji w telefonie nie mam przekonania, mały wyświetlacz i jeszcze potrzebne połączenie z netem

 #405419  autor: Domenique
 18 maja 2010, 20:50
Dzieki, nie wzielam pod uwage jednej opcji :) a powinnam... Faktycznie wezme sobie e52, puszcze praktycznie zaraz za okolo 600pln z tego co widze na allegro (hehe od przedstawicielki handlowej firmy, odbior bezposrednio w salonie :) ) i zalicytuje sobie e66 nowa... Macie racje, wielkie dzieki za pomoc :)

Możesz Więcej :D