DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
    :?:
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
:?:
Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #405007  autor: runn
 16 maja 2010, 11:59
Przesiadam się z Nokii e51 i jak w temacie, szukam telefonu do 600zł (nowego lub używanego w bdb stanie) z 3G i wytrzymałą baterią tj. minimum 3 dni przy 40 min rozmów dziennie, 30 smsach dziennie, 0 internetu. Najlepiej żeby nie był to telefon podobny do e51 bo ten najzwyczajniej mi się znudził ;) Nie mam konkretnych wymagań co do typu telefonu chociaż ostatnio coraz chętniej patrzę na dotykowe. I wiem, że mimo dobrej baterii odpadają Nokia 5530 i Samsung Avila z braku 3G. Jeżeli dotykowy to musi mieć QWERTY i czuły ekran. Nie mam przeciwwskazań co do systemów operacyjnych więc może być symbian/android choć ten drugi to chyba nie najlepszy pomysł z racji tego że nie korzystam z internetu (?). Aparat najlepiej > 3MP, mile widziany GPS i WiFi bo jednak czasem się przydaje, choć nie są konieczne.
Czekam na sugestie i z góry dziękuję za pomoc.
Pozdrawiam.

 #405012  autor: Bogdan33
 16 maja 2010, 12:40
Przesiadka z Nokii e51 do 600 zł, z dobrą baterią, qwerty, gps, wifi, systemem oraz do 600 zł?
Proponuję Nokię e71. Bardzo wytrzymała bateria (nawet do 5 dni), wygodne qwerty, gps, wifi. Aparat trochę kiepski bo 3,2 z af, ale zdjęciu tekstu da radę zrobić. 3g również posiada, bardzo dobrze łapie zasięg. Ale teraz pytanie: Czy w pełni wykorzystasz jej możliwości? To w sumie telefon biznesowy, ale pod twoje wymaganie idealnie się wpasował ;)
Co do dotyków, dobrym wyborem będzie LG KC910 albo nokia 5800.