DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
    :?:
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
:?:
Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #403414  autor: kuba144
 08 maja 2010, 14:45
Cześć!

Nie mam już sił na moją 5300. Ciągle trzeba coś wmieniać, żeby działało, więc postanowiłem zmienić telefon. Funduszy nie mam wiele, bo coś około 200zł. Telefon może być używany. Bardzo bym chciał coś z większym, czytelniejszym wyświetlaczem i wpadł mi w oko Samsung Avila. Sporo osób go ma i każda jak leci go chwali. Szczególnie za baterię (ponad 7 dni!), która u mnie jest nie do zniesienia. Jak myślicie, czy to dobry wybór?

A więc czego wymagam:
-Dobrej baterii
-Czytelnego wyświetlacza
-Koniecznie minimalizacji javy
-Preferowałbym klawiature QWERTY (Avila ma dotykową. Może jest jakiś budżetowy telefon z mechaniczną?)

Z góry dzięki za pomoc

 #403424  autor: orson_dzi
 08 maja 2010, 15:26
Kilka razy już go ostatnio polecałem i zobacz Samsunga F700.
Za lekko ponad 200zł ostatnio można go było kupić na Allegro.

Duży dotykowy ekran, wygodna klawiatura, solidne wykonanie, aparat z autofocusem. Ciekawy model.

Lista używanych telefonów nie mieści się w tym polu tekstowym :)

 #403435  autor: kuba144
 08 maja 2010, 16:16
Łał. Bardzo fajny tel. Tylko te ponad 200zł to obecnie 300zł :/

Jeszcze masz jakieś ciekawe propozycje? :)

Edit:Mam nadzieję, że ktoś to zauważy... Co powiecie jeszcze o samsungu Delphi? W sumie też dość ciekawe rozwiązanie, bo wydaje mi się, że to taka Avila ale z QWERTY.