DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
    :?:
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
:?:
Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #403276  autor: TechXx
 07 maja 2010, 19:34
Witam Wszystkiech :smt006

Obecnie mam Samsunga Omnia 2 i wszystko byłoby super gdyby nie moje "niedźwiedzie łapy"nie nadające się do dotykowych ekranów.

Chciałbym kupić coś z klawiszami, wygodnego, niedrogiego (najlepiej z możliwością wejścia słuchawek miniJack). WiFI jak najbardziej TAK, ale jeśli go braknie to cóż....może nie umrę

Nie chcę żadnego dotyku - Symbiana też nie bardzo. Po prostu fajny wygodny fon.

Na początku myślałem o klapce (slidery i monobloki były xD) a dokładniej o Soniaku W980i.
Generalne wymagania:
- MINI JACK!!
- bardzo dobra (jak nie świetna :P) jakość dźwięku na słuchawkach
- spora pamięć na muzykę
- fizyczna klawiatura
- duży ekran
- ergonomia i wygoda użytkowania
- w miarę dobra bateria ( z 2 dni)

Cena jaką mogę wydać nie powinna przekraczać 600zł, a sprzęt nie musi być nowy. Prawdopodobnie będzie kupiony przez Allegro.

pozdrawiam i proszę o pomoc :-D

 #403307  autor: orson_dzi
 07 maja 2010, 22:17
TechXx pisze:bardzo dobra (jak nie świetna :P ) jakość dźwięku na słuchawkach
TechXx pisze:W980i
Trochę się gryzą te zdania ;) .

A bawiłeś się może gdzieś kiedyś Ajfonem? Wymagania spełnia, wersja 2G za 600zł jest do dostania. Znam ludzi z niemałymi rękoma, którzy spokojnie go obsługują i bardzo sobie chwalą.

Lista używanych telefonów nie mieści się w tym polu tekstowym :)

 #403357  autor: TechXx
 08 maja 2010, 07:20
AjFona 3G miałem i więcej go widzieć nie chcę :P
Brak normalnych funkcji tj.Bluetooth mnie bardzo dobiło.... 2G się bawiłem i w sumie jest od 3G fajniejszy bo metalowy ale ja wolałby fizyczną klawiaturę.

Może mógłbyś coś innego polecić? ;D

 #403368  autor: ;Domelo
 08 maja 2010, 09:50
Skoro zwróciłeś uwagę na SE w980 to ja proponowałbym SE c905 lub w995. Ponieważ w980 jest średnio udanym modelem. W995 spełnia wszystkie twoje wymagania (ma mini jacka) natomiast c905 nie spełnia właśnie tego wymagania z mini jackiem jednak to nie problem bo wystarczy dokupić jakąkolwiek przejściówkę od serii walkman i mini jack będzie ;) Iphone to też niezły wybór jednak musiałbyś go sobie sprawdzić.

c210-->k700-->w610-->w810i-->w715-->w810i-->C905-->Neo V-->Xperia P


Nokia - zakała telefonów :smt005

 #403409  autor: TechXx
 08 maja 2010, 14:33
co do W995 to obawiam sie o kwestie ceny. iPhone odpada na 100% bo go miałem... moze cos z finlandii? xD

 #403412  autor: orson_dzi
 08 maja 2010, 14:40
TechXx pisze:cos z finlandii?
Skoro nie dotyk, to propozycje mam dwie.

N81.
Swego czasu najlepszy muzyczny telefon, teraz też trzyma poziom. Ale w sumie poza muzyką, Wi-Fi i Symbianem nie oferuje nic więcej. Przeciętna bateria i wykonanie, taka sobie klawiatura. Ale dźwięk mocny.

Oraz Nokia 5730.
Przyzwoita bateria, bardzo dobry dźwięk, wygodna klawiatura qwerty, Symbian, WI-FI. Przyjemny telefon.

Lista używanych telefonów nie mieści się w tym polu tekstowym :)

 #403415  autor: TechXx
 08 maja 2010, 14:47
dzięki za szybką odpowiedź

Wszystko jest super, ale....
Moje telefony były z reguły z Symbianem i chciałbym odejść od tego już dla mnie nudnego systemu do czegoś innego.
Dotyk na pewno odpada bo moja aktualna Omnia2 jest dotykowa i mi nie pasuje. Nowy fonik ma trzymać na baterii z 2-3 dni także jak napisałeś N81 odpada. Może są jeszcze jakieś ciekawe Soniaki? jestem otwarty na różne marki :roll:

[ Dodano: 2010-05-09, 10:17 ]
Nastąpiła niewielka zmiana:

Telefon MUSI MIEĆ MINI JACK i WIFI - może być Symbian :roll: