DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
    :?:
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
:?:
Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #403260  autor: 23730
 07 maja 2010, 18:26
Witam.
Chcę się Was, drodzy koledzy, doradzić w sprawie kupna telefonu.
Chciałbym by:
-miał Wi-Fi,
-miał możliwość czytania plików pdf,
-NIE był dotykowy,
-wygodna klawiatura (piszę wiele SMS- ów),
-złącze karty pamięci,
-Symbian? Raczej tak...
-dobra jakość rozmów,
-bateria? no.. te 2-3 dni mogłaby pociągnąć,
-aparat nie jest priorytetem, ale jeśli będzie dobry- nie pogniewam się przecież,
-GPS byłby miłym DODATKIEM, ;]
-przy tym wszystkim był jak najtańszy... Po prostu im taniej tym lepiej. Świetnie by było poniżej 650 zł. ;]

NOKIA 5730?

 #403306  autor: orson_dzi
 07 maja 2010, 22:14
Do znudzenia Samsung i550w.
Jak poczekasz trochę przy Allegro, to kupisz go za 300zł.
i550w, to wszystko co TUTAJ + Wi-Fi.

Lista używanych telefonów nie mieści się w tym polu tekstowym :)

 #403360  autor: 23730
 08 maja 2010, 08:31
Kurczę... Wszystko byłoby w porządku, gdyby nie te malutkie przyciski.. Niczym w SE K550. Dla mnie wyglądają na trochę niefunkcjonalne. Byłaby chyba spora różnica w porównaniu z wygodną klawiaturą Nokii 3110c, którą mi niestety skradziono.
A co powiecie na:
Nokia e63
Nokia e75
Nokia 5730
Nokia 5630
SE C905
Samsung i8510
Samsung i550
?

 #403381  autor: szczeka
 08 maja 2010, 11:45
klawiatura w i550w jest bardzo wygodna wbrew temu, jak wglada
za to trackball jest niezbyt wygodny (niepraktyczny)

 #403397  autor: 23730
 08 maja 2010, 13:18
Szczerze mówiąc nie zwróciłem z początku uwagi, że tam jest trackball.. :/ I się trochę koncepcja sypła.. A szkoda, bo bardzo fajnie wyglądający telefon. Ale wolałbym mimo wszystko jakiś normalniejszy sposób niż trackball. Więc może coś innego?

[ Dodano: 2010-05-09, 11:49 ]
Miło by było gdybyście potrafili mi jeszcze coś zaproponować. :wink: