DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
    :?:
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
:?:
Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #402807  autor: Michal016m
 05 maja 2010, 10:18
Witam

Mam do wyboru HTC HD 2 lub SE xperie x10. Który z nich będzie lepszy?? do xperii x10 znalazłem bardzo mało testów więc nie mam porównania tych telefonów. Bardzo proszę o pomoc w wyborze i za odpowiedzi z góry dziękuje

 #402834  autor: orson_dzi
 05 maja 2010, 13:02
Michal016m pisze:Który z nich będzie lepszy??
Do czego będzie lepszy?

Lista używanych telefonów nie mieści się w tym polu tekstowym :)

 #402837  autor: Michal016m
 05 maja 2010, 13:27
W telefonie liczy się dla mnie wszystko ma być wszechstronny ( trochę do gier , trochę do filmów i do internetu, z GPS raczej nie korzystam)

 #402860  autor: vonski
 05 maja 2010, 14:54
Jak do filmów to bardziej HTC. Do gier podobnie- i tu i tu nie ma za wielkiego niestety wyboru. Do internetu tez ze wskazaniem na HD2, głównie ze względu na wygodny multitouch.

 #402865  autor: Michal016m
 05 maja 2010, 15:02
a jak wygląda sprawa aktualizacji softu w HTC bo pewne jest że nie dostanie WM 7 ?? czy producent będzie tylko aktualizował nakładkę samą ??

 #402890  autor: vonski
 05 maja 2010, 16:23
WM7 nie dostanie (i jeśli o mnie chodzi- dzięki Bogu). Choć pewnie pojawią się nieoficjalne wersje na XDA. Co do aktualizacji tego co jest ciężko powiedzieć. Ostatni oficjalny ROM (1.66) jest już raczej nieźle dopracowany, choć drobne błędy ciągle są. Myślę, że jeszcze 1-2 upgrade'y i nie będzie już co aktualizować. Może HTC skusi się na WM 6.5.x ( Menu Start na dole) ale tego nikt nie wie na dzień dzisiejszy.
Oczywiście nieoficjalne ROMy na bazie 6.5.x już są ;)

 #403094  autor: Michal016m
 06 maja 2010, 22:46
po zastanowieniu wybrałem xperie lecz w erze powiedzieli że xperii nie ma w całej Polsce więc zamówił HTC HD 2

 #403095  autor: orson_dzi
 06 maja 2010, 22:48
Mądrze ;) .
Zamykam.

Lista używanych telefonów nie mieści się w tym polu tekstowym :)