DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
    :?:
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
:?:
Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #402796  autor: jackblackjack
 05 maja 2010, 07:51
Chciałbym kupić porządny telefon na 2 karty sim działające jednocześnie .
Dodatkowo zależy mi na prostocie w obsłudze tych kart tzn : zeby nie było problemu gdy raz chce zadzwonic z jednej karty a za chwilę z drugiej wysłać sms .
Zależy mi na tym by telefon trzymał w okresie czuwania co najmniej 3-4 dni .
Na allegro prawie wszystkie sprzedawane SciPhony /aPhony (podróbki iphona) mają funkcję Dual Sim jednak śmiem watpić by telefon o wartości 160zł z ekranem dotykowym przetrwał paromiesięczne użytkowanie.
Zainteresowanie moje wzbudziły modele:

TRAK c-310
Samsung c5212 duoz
Chinska podróbka Htc o nazwie TIGER W3G ma też na necie pozytywne opinie

Telefony myphone - słyszałem opinie że fatalnie wykonane

Proszę o pomoc w wyborze.Ewentualnie zaproponujcie inne telefony z dualem lepsze wg waszej opinii.
Telefon ma mi służyć parę lat i nie chce wymieniac go po kilku miesiącach.

Co do Traka to jestem z Wrocławia a tu mają serwis i produkcję tych fonów wiec to jakiś plus jest.
Samsungi nie wzbudzały mojej sympatii ze względu na nieintuicyjną obsługę (przynajmniej kiedyś takową miały wg mnie)
Ten TIGER podoba mi się bardzo ale boje się co będzie gdy coś w nim padnie--do Chin mam go wysyłać? - sama wysyłka w 2 strony wyniesie ponad 100zł plus koszty serwisu

Michał

 #402894  autor: krzykos
 05 maja 2010, 17:01
Nie polecam Traka - co do Samsungów - rzeczywiście trzeba się do ich menu przyzwyczaić. Ale potem jest OK. Zastanów się nad modelem Samsung C3212 - też jest fajny - wybrałbym go zamiast C5212. A chińskie podróbki są dobre ale do momentu aż się nie zepsują - wtedy masz same problemy.

 #402904  autor: jackblackjack
 05 maja 2010, 17:45
Nie uzasadniłeś dlaczego nie polecasz TRAKA.
Ma bardzo dobre recenzje na internecie .
Ale coś mi intuicja podpowiada że te recenzje mogę być sponsorowane i nie mieć nic wspólnego z rzeczywistością.....
A dlaczego polecasz akurat model C3212 a nie C5212 ,czy ten drugi to nie wyższy lepszy model?
Czym one wg ciebie sie różnią na z korzyścią na C3212

Czy oprócz samsungów masz jeszcze jakiś pomysł na telefon dla mnie >>??

 #402906  autor: orson_dzi
 05 maja 2010, 17:51
Jak chcesz sprawdzony i dobry telefon na dwie karty, to tylko Samsung. Wszystko inne to dosyć niepewna inwestycja.

Poza tym w dziale inne masz temat o telefonach na dwie karty.

Lista używanych telefonów nie mieści się w tym polu tekstowym :)

 #402959  autor: jackblackjack
 05 maja 2010, 20:52
Jestem prawie zdecydowany

Proszę o podpowiedz

Który jest lepszy ,który wybrać

samsung c5212 czy c3212
czym one sie różnią
szukałem na stronie producenta ale nie znalazłem rzeczwoych informacji .strasznie lakoniczna strona

 #403040  autor: kowcio
 06 maja 2010, 21:10
Różnią się np. aparatem i tym, że C3212 jest bardziej wygodny, ma kompaktowe wymiary, C5212 jest za to lepiej wykonany... Obyu dwa bdb modele. Wybierz ten, który bardziej Ci się podoba, chyba że na aparacie Ci zalezy to lepszy ma C5212... A w te Tracki to też bym się nie pchał, bo wolę miec porządny telefon ;]