DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
    :?:
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
:?:
Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #402568  autor: Wave
 04 maja 2010, 13:08
Mój pierwszy post na forum więc witam wszystkich :)
Przechodzę do tematu, mianowicie zamierzam kupić telefon w zakresie podanym w temacie.
Telefon ma być najwyższych lotów że się tak wyrażę.
Obowiązkowo musi mieć duży wyświetlacz( minimum 3.3) oraz Wi-Fi (b/g) inne funkcje będa mniej używane :)
A.l.e. :-D Musi nagrywać dobre filmy (dobre = 1280x720) :mrgreen:
Odtwarzacz mp3 - musi być ale nie jakiś superultraekstra dobry.
Multitouch - prawie obowiązkowo, mam iPada i się przyzwyczaiłem :)
Wracając do wyświetlacza... Hmmm AMOLED lub Super AMOLED najlepiej 8)
Nasuwa mi się na myśl Samsung S8500 Wave i Samsung I9000 Galaxy S.
I właściwie między tymi telefonami będę wybierał chyba że podsuniecie mi coś równie interesującego.

Przepraszam że napisałem wypracowanie ale muszę mieć dobry telefon, naprawdę dobry, a nie taki który wydaje się dobry :smt005 Mam teraz C702 i wydawał się super extra i w ogóle a po kilku dniach się znudził mi...

Jeszcze jedno :) Nie interesują mnie telefony bezsystemowe choćby nie wiem jak dobre były, w grę wchodzi jedynie Bada OS i Android :) Ooo i w ekstremalnych warunkach iPhone OS ale jakoś nie jestem przekonany do iPhone-a

Pozdrawiam :smt006

 #402598  autor: zurawik
 04 maja 2010, 14:58
Oprócz tych dwóch wspomnianych Samsungów to bardzo niewiele innych telefonow jest w stanie nagrac filmy w takiej rozdzielczości. Kojarzę Omnie HD albo SE Vivaz. Omnia HD jest już trochę na rynku i podobno jest bardzo dobra. SE Vivaz to nowość z Symbianem, niby wszystko ok, ale jak dla mnie nie wygląda ja warty swojej ceny. Jeżeli obniżysz swoje wymagania co do video to zdecydowanie polecałbym HTC Desire, ma wszystko co byś chciał i jeszcze 6 stówek zostanie w kieszeni.

 #402611  autor: Wave
 04 maja 2010, 15:18
Myślałem też nad HTC Desire - on ma dostać aktualizacje coby mógł nagrywać wideo HD i odtwarzać DivX HD ale podobno ma okropny głośnik... Jednak mimo wszystko chyba właśnie Desire kupię