DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
    :?:
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
:?:
Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #402159  autor: rebel1906
 02 maja 2010, 15:37
Witam!!
Ostatnio zepsuł mi sie telefon i przyszedl najwyzszy czas na cos nowego. Patrzylem na rozne modele i ale ciezko mi cos wybrac konkretnego.

Zalezy mi by w telefonie byly funkcje takie jak:
-Dobry odtwarzacz mp3 (sporo slucham muzyki a dobra jakosc by bardzo mi pasowala)
-GPS (mialem kupowac osobno gps ale jak mozna miec juz w telefonie to bardzo by bylo milo)
-symbian lub windows (jak kazdy duzy chlopiec bardzo lubie gry programy i jakies ciekawe funkcjie i nowosci na telefonie jakto napisalem w temacie taki kombajn multimedialny WIEC DOBRE GRY JAK NAJBARDZIEJ)
-dobry aparat (nie musi byc najlepszy na rynku ale zeby trzymal poziom)

Moglby miec tez dotykowy ekran przewacnie milem taki zwykle telefony (ostatni to nokia 6300 a jej prostota mnie juz zmeczyla) Moze tym razem cos ciekawszego.

Zalezy mi tez na w miare dobrej jakosci. Moj tata ma jakis czas juz SE K850i. Podobno mial byc rewelacyjny a jakos psuje mu sie i w ogole nie ma rewelacji.
Czyli bateria, jakosc i wykonanie tez ma znaczenie.

Jezeli chodzi o cene to... jakies 600-700 (+/- 150). Zawsze przeciez mozna wszystko rozwazyc.
Bylbym bardzo wdzieczny gdybyscie mi cos doradzili.
Pozdrawiam

 #402204  autor: stypulkovski
 02 maja 2010, 19:56
Według mnie najlepszym wyjściem będzie Nokia 5800.
Dostajesz najlepszą w telefonie muzykę, razem z mini-jackiem, więc dowolne słuchawki wsadzisz. GPS oczywiście jest. Oparty na Symbianie S60v5, ale na niego ciekawych gier podobno jak na lekarstwo. Aparat 3,2 MPX, jakiś nie jest szczególnie wybitny. Ale AF jest, i LED także ;)

Wykonany trochę słabo, ale od K850i spokojnie lepiej ;)

 #402228  autor: orson_dzi
 02 maja 2010, 21:27
Zamiast 5800 proponowałbym raczej Samsunga i8510.

Najbardziej multimedialny, niedotykowy telefon. W granicach budżetu do dostania na Allegro.
Przeczytaj test w dziale Artykuły.

Lista używanych telefonów nie mieści się w tym polu tekstowym :)

 #402551  autor: rebel1906
 04 maja 2010, 12:26
Faktycznie ten Samsung robi wrazenie. Chyba na niego postawie a moze znacie jakas alternatywe do niego ktora ma dotykowy wyswietlacz. Tzn podobne paramatry tylko troche nowszy designe z dotykowym wyswietlaczem?
Zastanawiam sie tez czy postawic na WM czy na symbiana. Czytalem rozne opinie i zdania sa podzielone co jest lepsze.
Jakies Sugestie?

 #402556  autor: orson_dzi
 04 maja 2010, 12:33
rebel1906 pisze:podobne paramatry tylko troche nowszy designe z dotykowym wyswietlaczem?
Omnia HD ale wykracza poza budżet.

A trochę słabsze będą LG KC910 oraz Samsung Pixon.
rebel1906 pisze:WM czy na symbiana. Czytalem rozne opinie i zdania sa podzielone co jest lepsze.
Jakies Sugestie?
Przy Twoich wymaganiach lepiej Symbian.

Lista używanych telefonów nie mieści się w tym polu tekstowym :)