DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
    :?:
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
:?:
Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #401931  autor: Satch
 01 maja 2010, 12:09
Witam wszystkich

Niedługo będę przedłużał umowę z operatorem i chciałbym nowy telefon, jako że obecny trochę szwankuje. Mówiąc krótko - nie znam się w ogóle na telefonach, bo nigdy się nimi za bardzo nie interesowałem, miały dla mnie po prostu dzwonić - i potrzebuję pomocy w wyborze. Uściślając, oto co chciałbym, żeby owy telefon posiadał:
- wejście mini-jack 3,5 mm (bardzo mi na tym zależy, bo na ogół słucham dużo muzyki i wiadomo, że z komórki to nie jest najlepsza jakość, ale jeśli mam wybierać między dołączonymi słuchawkami a sennheiserami to wolę podrasować dźwięk tym drugim)
- możliwość obsługi pakietu office (głównie word i excel) - tylko odczyt plików, nie wiem czy istnieją jakieś komórki co edytują gotowe pliki, ale nawet jeśli - to i tak mi na tym nie zależy
- znowu: nie wiem czy coś takiego istnieje, ale możliwość odtwarzania FLACów byłaby wspaniała

Opcjonalnie: obsługa divx, ale wtedy również jak największy możliwy ekran.

Co do reszty przydałaby się dobra bateria (do słuchania muzyki) oraz jak największa możliwa pamięć (oczywiście nie w zestawie, ale największa dopuszczalna pamięć, jaką owa komórka potrafi "udźwignąć").

Dodam, że jestem obecnie w PLAYu, nie mniej jednak proszę nie sugerować się tym. Byłoby miło, jeśli pomoglibyście mi znaleźć coś w PLAYu w abonamencie do 80 zł za maksymalnie 100-200 zł, ale jak mówiłem - proszę się tym nie sugerować, bo to nie jest priorytet, zawsze mogę zmienić operatora.

Jeśli chodzi o markę to mi jest obojętne. Jeśli komórka będzie dobra to odnośnie marki nie mam żadnych preferencji.

Z góry dziękuję

 #401957  autor: szczeka
 01 maja 2010, 14:17
samsung i550w spelnia wymagania
wejscie mini-jacka jest, divx i pliki office'a czyta, do tego wi-fi, ladny i duzy (2,6'') wyswietalcz, bardzo wygodna klawiatura

 #401966  autor: orson_dzi
 01 maja 2010, 14:55
szczeka pisze:divx i pliki office'a czyta
DivX'y czyta tylko po dograniu programu.

Lista używanych telefonów nie mieści się w tym polu tekstowym :)

 #402049  autor: watero
 01 maja 2010, 22:27
Divx mobile player i wszystko smiga ;) Zajrzyj na gielde, jest tam ogloszenie z tym telefonem ;)