DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
    :?:
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
:?:
Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #401833  autor: kretrs
 30 kwie 2010, 19:10
Witam.
Kończy mi się umowa w orange, ponieważ żaden z ich telefonów mnie nie zadowala, szukam czegoś na allegro. Od telefonu oczekuje:
-dobry aparat
-ekran nie dotykowy
-symbian lub ostatecznie windows
-gps
-wifi
-cena 700-800zł
-nigdy nie miałem klawiatury qwerty i chciałbym przetestować taki telefon jednak nie jest to warunek konieczny

Jaki telefon polecacie?
Zastanawiam się nad samsungiem innovo8 szkoda że nie ma klawiatury qwerty, nokią e72 trochę mi się wygląd nie podoba lub nokią e75 jednak ma słaby aparat

Pozdrawiam.

SE T630 --> motorola e398 --> nokia 3310 --> nokia 3100 --> nokia 6020 --> nokia e60 --> nokia 6220classic
 #401867  autor: znawca
 30 kwie 2010, 22:12
E72 też ma słaby aparat.

INNOV8 to najlepszy wybór.
Spełnia wszystkie warunki poza QWERTy i spełnia je bardzo dobrze.

DLACZEGO BBCODE NIE DZIAŁA?!

 #401869  autor: kowcio
 30 kwie 2010, 22:29
E72 nie ma wcale złego aparatu... Nie jest to czołówka 5MPx, ale spokojnie można powiedzieć, że jest dobry. Ja byłem zadowolony ze zdjęć z E72. Słaby aparat to ma E52 ;)

 #401897  autor: orson_dzi
 01 maja 2010, 00:53
i8510 jest najlepszą rzeczą, jaką można za tyle kupić.

Przeczytaj test w dziale Artykuły.

Lista używanych telefonów nie mieści się w tym polu tekstowym :)