DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
    :?:
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
:?:
Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #399520  autor: watero
 17 kwie 2010, 22:32
Witam! Obecnie uzytkuje e51 z ktorej jestem w pelni zadowolony, ale przydalo by sie zmienic telefon(Kwota 300zl). ktory bedzie lepszy do : Muzyki, zdjec, wifi, przegladania maila youtuba, ew jakies gg, google maps. Jesli chodzi o przegladanie www i youtube to nie sugerujcie sie tym, ze lg ma wiekszy wyswietlacz bo 2,2 w zupelnosci mi wystarcza. Pozdrawiam!

 #399522  autor: Szymon9904
 17 kwie 2010, 22:41
watero, to ma być telefon nowy czy używany? Bo jeśli nowy, to nie ma telefonu do 300 zł spełniającego twoje kryteria.

Polecam LG GT500, ma wszystko, co chcesz mieć w telefonie - muzyka szybko idzie, zdjęcia też a internet i GPS śmiga aż miło :D .

 #399524  autor: wutek
 17 kwie 2010, 22:47
pierwsze i zasadnicze pytanie. czy jesteś przekonany do dotyku? bo jeśli tak to polecam lg. w moim osobistym odczuciu, ekran dotykowy jest wygodniejszy jeśli chodzi o przeglądanie internetu! poza tym lg ma dość dobry aparat. dotyk też niczego sobie, no i plus wifi. za to cenę ten telefon jest naprawdę godny polecenia!

 #399525  autor: orson_dzi
 17 kwie 2010, 22:49
Z tej dwójki postawiłbym na LG.
Motorola ma dużo ale to dosyć średni telefon.
Lg ma lepszy aparat, baterię, dźwięk.

Z innych telefonów możesz jeszcze pomyśleć nad P1i albo i550w ale aparaty mają słabsze od tej dwójki.

Lista używanych telefonów nie mieści się w tym polu tekstowym :)

 #399584  autor: watero
 18 kwie 2010, 13:01
Witam! Wiec moze po kolei. Oba telefony dostane nowe do 300zl. Czy jestem przekonany do dotyku? Nigdy dotykowego telefonu nie mialem, zawsze bylem przeciwnikiem dotykowcow, draznily mnie itp. Matka ma avile, tragicznie az tak bardzo nie jest. P1i jest stary i ochydny, musze meic telefon z przynajmniej 12 miesieczna gwarancja. i550w jest bardzo ,ale to bardzo fajny( Duzy ekran, symbian ktorego kocham, wifi, gps), ale dostac go na allegro ciezko, a jesli juz to ceny szaleja... Ostatnie telefony ktore mialem to e52 i e72, obydwa mi pasowaly ;) Za LG przemawia do mnie GPS, wiekszy ekran, akcelerometr i 3g choc i tak wiem, ze nie bede z tego korzystal, ale wiadomo, ze jak mozna miec wiecej to sie chce :) Za motorolka procesor, system operacyjny linux, crystaltalk2, podobno bardzo dobra jakosc wykonania. Gdyby byla nokia e51 z wiekszym ekranem i lepszym aparatem to napewno bym ja kupil ;) W obecnej wszystko mi pasuje procz wlasnie tych 2 rzeczy. Wiec na co sie decydowac? Na Wszystkomajacego LG z nieznanym mi zbytnio dotykiem i bez systemu czy motorolke z namiastka systemu i niczym pozatym?

Patrzac z drugiej strony na motorolke decydowal bym sie jedynie dlatego, ze ma crystaltalk, jest nowa i 5mpix z AF i Lampa

A do LG ciagnie mnie chec zaryzykowania z dotykiem i jego bajery z ktorych nie korzystam. Boje sie nie miec systemu.

I wlasnie tak to Panowie wyglada. Najwiekszy problem tkwi w tym, ze ciezko mi sie rozstac z e51 poniewaz zostala stworzona praktycznie podemnie, ale gdy chce zrobic zdjecie to pojawia sie ogromny problem...

Powiedycie mi, ktorz y telefonow da mi dostem do youtube poprzez aplikacje, google maps, jakies gg by raz na tydzien napisac wiadomosc no i co najwazniejsze maila. Nie wiem jak wyglada odbieranie, wysylanie maili w telefonach bez systemu. Na symbianie pojawia mi sie nowa wiadomosc na ekranie glownym, tak samo jak pogoda... Mam taki huragan w domu, ze pisze na maxa chaotycznie i za to przepraszam. Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi!

 #399612  autor: orson_dzi
 18 kwie 2010, 15:29
watero pisze:A do LG ciagnie mnie chec zaryzykowania z dotykiem i jego bajery z ktorych nie korzystam. Boje sie nie miec systemu.

I wlasnie tak to Panowie wyglada.
Sytemu w Motoroli praktycznie nie ma. Nie ma żadnych specjalnych programów jak choćby na Symbiana. Tego Linuxa w Motorolach jakoś nigdy nie mogłem specjalnie zauważyć.

Lista używanych telefonów nie mieści się w tym polu tekstowym :)

 #399616  autor: watero
 18 kwie 2010, 15:48
Wlasnie wyszukalem w sieci cos( z mojego punktu widzenia) wspanialego. LG KC910 ktorego przy kilkuzlotowej doplacie da sie znalezc w ladnym stanie z gwarancja okolo 12 mies. Co mnie za nim przekonuje? 8mpix z Manual focusem ;) Widze tu technologie z Viewty - Telefonu ktory mi sie podoba z wygladu, ale brak w nim wifi. Posiada tez GPS - Co wy na to? Jak wypada przy GT500?

 #399617  autor: orson_dzi
 18 kwie 2010, 15:53
watero pisze:Posiada tez GPS
W nowym mieście Cię do celu poprowadzi ale jako nawigacja z prawdziwego zdarzenia, to to się nie nadaje.

Aparat jest jednym z najlepszych na rynku, nagrywa też bardzo dobre filmy. Gra ładnie, głośno i czysto. Bateria jest dobra, wykonanie solidne, rozmowy na wysokim poziomie. Sprzętowo odtwarza DivX'y bez problemu.

Z tej trójki nie ma nad czym się zastanawiać.

Lista używanych telefonów nie mieści się w tym polu tekstowym :)

 #399620  autor: watero
 18 kwie 2010, 16:44
Wiec bede go szukal ;) Nic innego w tej cenie mi sie nie nasuwa. teraz musze tylko swoja e51 sprzedac :) Moze ktos chce z pewnych rak, na 14 miesiecznej gwarancji w pieknym stanie? Zdjecia na email moge podeslac ;)

 #399622  autor: Szymon9904
 18 kwie 2010, 16:58
watero, załóż temat w dziale "Kupię, sprzedam, zamienię". Wtedy może szybciej znajdziesz osobę, która by kupiła ten telefon.

 #405273  autor: Domenique
 17 maja 2010, 22:02
Pomysl na SE ELM, dobry aparat z AF, 5mpx, sprawdza sie, NaviExpert daje rade w GPS, facebook etc wgrane w sofcie (przynajmniej Ery, ale wiem innych tez OP) Cena tez przystepna. Wifi, ktore daje rade, problem to brak OS (wlasny SE). Dziala ladnie i masz dobry stosunek jakosc/cena.

Możesz Więcej :D