DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
    :?:
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
:?:
Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?

 #400636  autor: ;Domelo
 23 kwie 2010, 18:41
kowcio pisze:Ja nie rozumiem co Ci się nie podoba w systemie Symbian. Ja tam nie jestem zwolennikiem takich smartfonow z OSem, wolę proste telefony bo zalezy mi na wygodzie i szybkim obsłużeniu telefonu, ale jakoś Symbian dla mnie ten system jest taki nijaki.
Mam dokładnie taką samą opinie o symbianie. Mogę tylko dodać że miałem przyjemność kilka dni po testować bardzo wiele telefonów z symbianem i w żadnym telefonie nie przypadł mi do gustu.
kowcio pisze:A co powiesz na Samsunga i5700? Do internetu jest naprawde świetny (szczena mi opadła), telefon oparty na Andku (od razu spodobał mi się ten system!), jest dobry i strasznie tani.
Wiem, do internetu, rewelacja, mi też bardzo podoba się ten system, gdybym trafił i5700 ale na androidzie 2.1 to pewnie bym się nie zastanawiał, ale jak jakiś czas temu patrzyłem to były tylko w wersji 1.5. Szkoda że telefony oparte na androidzie mają dość średnią jakość zdjęć i muzyki :? .
kowcio pisze:tych telefonów raczej nie lubię
:smt005 Najpierw tak zachwalasz i5700 a na końcu mówisz że tych telefonów nie lubisz ;)

c210-->k700-->w610-->w810i-->w715-->w810i-->C905-->Neo V-->Xperia P


Nokia - zakała telefonów :smt005

 #400659  autor: vinc
 23 kwie 2010, 20:02
;Domelo pisze:dybym trafił i5700 ale na androidzie 2.1 to pewnie bym się nie zastanawiał, ale jak jakiś czas temu patrzyłem to były tylko w wersji 1.5.
Odpowiedź jest prosta: Nie ma oficjalnego update w Polsce. Możliwe aktualnie tylko przez ROOT...

Obrazek

 #401072  autor: DD7
 25 kwie 2010, 20:49
vinc pisze:Możliwe aktualnie tylko przez ROOT...
Nie, root nie jest konieczny do wgrania 2.1. Eclair (2.1) dla Spicy wyszedł już w kilku krajach europejskich (i nie tylko), więc dla Polski zapewne będzie na dniach. Tak więc spokojnie. ;)
;Domelo pisze:telefony oparte na androidzie mają dość średnią jakość zdjęć
Nie jest tak do końca. Owszem, przy sztucznym świetle lub w ciemnych miejscach fotki są dosyć słabej jakości, ale w dobrych warunkach wychodzą dobre. Zdziwiłem się jakością i możliwościami trybu makro w i5700 (patrz zdjęcie nr 1).
;Domelo pisze:muzyki .
To prawda... W 5800XM miałem dużo lepszą jakość muzyki. Coś za coś.

Ciągle nie mogę zrozumieć, dlaczego Spica jest aż tak tania. Moja rada: brać póki nie zdrożeje. W tej cenie nie ma nic lepszego i o większych możliwościach.

Oto kilka przykładowych fotek wykonanych i5700: (trzy w trybie makro, jedno normalne)

Foto 1
Foto 2
Foto 3
Foto 4

 #401196  autor: ;Domelo
 26 kwie 2010, 17:37
DD7 pisze:Eclair (2.1) dla Spicy wyszedł już w kilku krajach europejskich (i nie tylko), więc dla Polski zapewne będzie na dniach.
Poczekamy zobaczymy ;)
DD7 pisze:Nie jest tak do końca. Owszem, przy sztucznym świetle lub w ciemnych miejscach fotki są dosyć słabej jakości, ale w dobrych warunkach wychodzą dobre. Zdziwiłem się jakością i możliwościami trybu makro w i5700 (patrz zdjęcie nr 1).
No widzę że zdjęcia spokojnie by mnie zadowoliły ;)

Niech mi ktoś jeszcze powie jak wygląda jakość muzyki w i5700 w porównaniu do np. w715 czy lub jakiegoś innego SE.

c210-->k700-->w610-->w810i-->w715-->w810i-->C905-->Neo V-->Xperia P


Nokia - zakała telefonów :smt005