DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
    :?:
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
:?:
Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #396133  autor: kejtassek
 29 mar 2010, 10:37
Mam do wyboru te dwa telefony i jestem ciekawa waszych opinii, ponieważ nie mogę się zdecydować. To co mnie przede wszystkim interesuje to jakoś dźwięku w tych telefonach, ponieważ słucham bardzo dużo muzyki, oczywiście jeżeli możecie powiedzieć coś o innych rzeczach to byłoby pomocne. Proszę o wasze opinie i pomoc.
 #396159  autor: znawca
 29 mar 2010, 12:29
Jeżeli słuchasz muzyki, to tylko Nokia. Wymiata muzycznie. Jeden z telefonów z najlepszą jakością dźwięku.

DLACZEGO BBCODE NIE DZIAŁA?!

 #396165  autor: kejtassek
 29 mar 2010, 12:45
Dzięki bardzo :)

 #396193  autor: orson_dzi
 29 mar 2010, 20:17
Nokia wygrywa muzyką i Symbianem.

Ale dotyk, wykonanie, jakość rozmów i aparat przemawiają mocniej za LG.

Lista używanych telefonów nie mieści się w tym polu tekstowym :)

 #404650  autor: 9tak
 14 maja 2010, 08:16
Chciałbym odświeżyć temat, ponieważ stoję przed wyborem jednego z tych telefonów. Zależy mi na 'dotykowcu' z GPSem, aparat nie jest istotnym kryterium, za to często używam telefonu jako odtwarzacza mp3/radia. Może ktoś ma doświadczenia w użytkowaniu obu telefonów i mógłby podzielić się swoimi doświadczeniami.
Na korzyść Nokii przemawia lepszy ekran (rozdzielczość) oraz Symbian.
W LG kusi WiFi.

 #404984  autor: Cyr4x
 16 maja 2010, 04:04
Zdecydowanie Nokia 5230. Widziałem wykres pasma przenoszenia i jest prawie identyczny z Iphonem, co sugeruje nieosiągalną dla innych jakość dźwięku. No i oczywiście żaden standardowy dotykowiec nie równa się ze smarfonem. A już zwłaszcza nie ta prostota od LG.

 #405192  autor: 9tak
 17 maja 2010, 10:59
Cyr4x pisze:Zdecydowanie Nokia 5230. Widziałem wykres pasma przenoszenia i jest prawie identyczny z Iphonem, co sugeruje nieosiągalną dla innych jakość dźwięku. No i oczywiście żaden standardowy dotykowiec nie równa się ze smarfonem. A już zwłaszcza nie ta prostota od LG.
Dzięki. Nokia 5230 zamówiona :) Na szczęście pojawiła się w Erze w kolorze czarnym.