DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
    :?:
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
:?:
Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #1232  autor: Sarenka
 27 lut 2005, 14:01
Witam :) Czy ktoś mógłby mi doradzić, który z tych telefonów wybrać? Przeczytałam chyba wszystkie możliwe komentarze użytkowników i nadal jestem w kropce- wiadomo, kobieta :D
Podobno Siemensy bardzo często się psują, zawieszają, obudowa trzeszczy podczas pisania wiadomości i ogólnie sporo kłopotu jest z nimi. Sagem natomiast nie ma licznika znaków w smsie, też trzeszczy i Irda potrafi nawalać :) Czy to prawda, czy tylko wymysły małolatów, którym się nudzi? :D Kochani podpowiedzcie mi proszę, który wybrać, bo już nie mam siły.

 #1235  autor: Dragon
 27 lut 2005, 15:48
O trzeszczeniu w Sagemach nie slyszalem, IrDa dziala bardzo dobrze, nigdy nie mialem z nia problemow,. ja bym na twoim miejscu wybral chyba wlasnie tego Sagema, Siemensy sobie cos ostatnio zwalily opinie

 #1236  autor: Sarenka
 27 lut 2005, 15:59
Dziękuję Ci ślicznie za odpowiedź :smt058 Też nigdy nie słyszałam o trzeszczeniu w Sagemach, a ten jest w sam raz do kobiecej ręki :-D Gdyby ktoś miał jeszcze jakieś sugestie to chętnie wysłucham. Pozdrawiam sarenka.

 #1261  autor: johnq
 27 lut 2005, 21:44
No ten Sagem jest w porzadku, polifka mozna sciagnac dzwonki true tone latwy w obsludze, tez bym go wybieral.

 #1333  autor: skater13
 03 mar 2005, 10:58
moja siostra ma tego sagema i mysle ze jest fajny.Przylega do dloni, fajnie sie g trzyma, ladne menu i ikonki.Tylko cos sie z nim stalo jak go rozlozylem z obudowy zeby wyciagnac sim.Zaczal sie wylaczac....Trzeba teraz go mocno sciskac na srodku zeby bylo ok.Jak ktos wie co z tym zrobic to niech napisze.

 #1394  autor: TUBUS
 04 mar 2005, 08:10
sagem jest o niebo lepszy sie c60 to porażka kupuj sagema naprawde warto

 #2369  autor: steryd
 26 mar 2005, 15:55
Nie przepadam za telefonami firmy sagem ale w tym przypadku wolałbym właśnie sagema. A ten siemens jest do bani :!: