DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
    :?:
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
:?:
Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #1148  autor: damon
 24 lut 2005, 15:45
obiektywnie - dwa moge wyrwac w dobrej cenie i na pierwszy rzut oka mi sie dwa podobaja. Siemens ma lepszy aparat i zlacze pamieci (niewatpliwy atut) ale za to nie jednego siemensa widzialem zepsutego. erricson to troche nowinek upakowanych w mniej gustownej obudowie ale za to i ojciec i ja i znajomi mieli wiele erykow i zaden nie potrzebowal napraw. A moj poczciwy t68i niedlugo 3 rok skonczy i zadnej zwiechy :)

obiektywnie, doradzcie mi. Zalezy mi na dobrej rozdzielczosci zdjec ale bardziej cenie niezawodnosc

[edit] a czy ten siemens ma mp3? bo niby na stronie napisaliscie ze nie, ale tak samo jest w przypadku k700i ktory mp3 obsluguje

 #1150  autor: Dragon
 24 lut 2005, 17:38
z tego co ja wiem obsluguje mp3, ja wybralbym S65, nie wiem co masz do siemensow, nie psuja sie tak bardzo jak ci sie wydaje, a K700i ma kilka bledow (zreszta zobacz sam temat o K700i na tym forum)

 #1156  autor: WitekT
 24 lut 2005, 18:31
S65 to naprawdę fajny telefon, ale wszystkie nowe Siemensy począwszy od wersji 55 denerwują mnie swoim "plastikowym" i tanim wyglądem...

asd

 #1160  autor: damon
 24 lut 2005, 19:22
Witek, czyli co bys wybral?

 #1161  autor: WitekT
 24 lut 2005, 19:38
S65 bawiłem się przez chwilę tylko - z testami jest problem, bo agencja pr niepoważnie podchodzi do tematu. ;)

Jeżeli chodzi o k700i - zacny aparacik. Ja mam sentyment do E///, dlatego pewnie jego bym wziął. ;)

 #1172  autor: Dragon
 25 lut 2005, 19:27
ja bym na 100% wybral S65, bo ma karte pamieci i obsluguje mp3, a mi na tym najbardziej zalezy, a jesli chodzi o wyglad to wlasciwie subiektywna sprawa, mi sie bardzo podoba, jesli chodzi o wady K700i to klawisze- sa za duze i za blisko siebie

 #1179  autor: WitekT
 25 lut 2005, 20:09
Z klawiszami w k700 nie jest źle... :)

 #1180  autor: Dragon
 25 lut 2005, 20:24
no ja nie wiem, troche sie zlewaja i o czyms w stylu "bezwzrokowego" pisania nie ma raczej mowy, do tego trzeba sie na tym troche skupic :)

 #1185  autor: WitekT
 25 lut 2005, 20:56
E, z bezwzrokowym jest problem ze względu na lekkie opóźnienie menu (jak to w każdym se/// bywa), a nie ze względu na małe klawisze. :)

 #1190  autor: Dragon
 25 lut 2005, 21:43
to tez, ogolnie nie polecalbym tego tel osobom ktore pisza duzo sms-ow

sx1

 #1194  autor: damon
 26 lut 2005, 11:52
A inaczej: k700i vs s65 vs sx1? A moze lg5100 ktory nie ma BT

 #1195  autor: WitekT
 26 lut 2005, 12:31
Jeżeli Ci nie przeszkadza klawiatura, to weź SX1. ;) Ma napewno największe możliwości ze wszystkich wymienionych. LG jakoś mi się nie podoba, a z duetu k700 i S65 bawiłem się tylko tym pierwszym - jest naprawdę ok...

Odpowiedź jest mocno niejednoznaczna, wiem. ;)
 #1201  autor: damon
 26 lut 2005, 15:38
Cholera, necicie mnie simensami, mozliwosci simensow mnie neca a jak gadam ze znajomymi to 'wszystko, byle nie siemens' ;]

 #1205  autor: lord_senior
 26 lut 2005, 17:41
hej

Ja mam siemensa cx65 i moi znajomi tez go maja Problem jest z tym ze moj telefon jest ciagle w naprawie ale moim znajomym chodzi jak najbardziej poprawnie Z reszta ma swietne funkcje i jest bardzo ale to bardzo fajnym i przystepnym telefonem Sony Ericsson K700i ma moj znajomy i tez chwali ale narzeka strasznie na baterie, ktora trzyma ok 2 dni. W tej chwili osobiscie bym chyba wybral SE ale Siemens nie jest taki najgorszy :P Pozdrawiam

P.S. Czy ktos wie czy zdjecie simlocka z Siemensa 65 nie powoduje uszkodzenia w oprogramowaniu??? (bo mnie naprzyklad kasuje sie folder Odebrane-taki skrot do wszyskich odebranych elementow) Jak ktos ma zdjetego simlocka i cos takiego mu sie nie dzieje to dajcie znac Pozdro

Chciwość nas pogrzebie

end

 #1210  autor: damon
 26 lut 2005, 19:19
czyli wychodzi na to ze eryk lepszy?

 #1220  autor: lord_senior
 27 lut 2005, 09:13
jezeli mozesz kupic te telefony w tej samej cenie to ja bym zaryzykowal i wzial SE jak by ci sie nie spodobal to zawsze mozesz go sprzedac w komisie i kupic siemensa (są tańsze) Pozdrawiam

Chciwość nas pogrzebie

 #1223  autor: johnq
 27 lut 2005, 11:48
No nie wiem czy Siemensy sa tansze, S65 stoi wyzej niz K700i? Ja bym bral Siemensa.

 #1225  autor: Robert
 27 lut 2005, 11:52
Ja bym wzioł siemensa miałem juz dwa i jestem z nich zadowolony z jednego kozystam juz 4 lata (c45) i do teraz ani razu od kupna nie zepsułmi sie. Ale juz mój drugi m55 był 2 razy w serwisie i to przez głupie oprogramowanie. Ale ogulnie Siemens-y RULEZ! :D

 #2079  autor: pajorro
 20 mar 2005, 14:14
Ja bym wziął K700i, miałem chwilkę K500i i wywarł na mnie bardzo pozytywne wrażenie :-)

 #2315  autor: Frasio
 25 mar 2005, 16:46
ja bym wziął siemensa, no chyba że w se bym zmienił baterię i wyszłoby to tanio. Gdyby nie ta bateria, to se górowałby wśród tanich telefonów

Obrazek