DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
    :?:
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
:?:
Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #1001796  autor: piotrzet
 02 lip 2018, 15:14
Moim zdaniem nie masz co patrzeć na te sklepy jest tam wyraźnie napisane że telefon z europejskiej dystrybucji. Więc wiadomo jak to jest z gwarancją wysyłają najczęścniej po za granice kraju i na telefon czekasz nie wiadomo ile po za tym gwarancji jak piszesz jest także mniej co jest nie dozwolone ma być min 24 miesiące

https://www.speedtest.net/result/a/6235774785.png
 #1001809  autor: surykatka86
 02 lip 2018, 16:45
O bestcenie chodzą różne opinie ale z tego co z tego co można przeczytać realizacja zamówień przebiega bezproblemowo. Co do sklepów to sprawdziłbym takie sklepy jak prolinie czy sferis które mają w dystrybucji xioami od samego początku. Najważniejsze by model był ze sprawdzonej dystrybucji i miał pełną gwarancję tj. 24 miesiące.
 #1001839  autor: tomas91
 02 lip 2018, 19:35
Ja również nic złego o Proline nie słyszałem, zamawiałem stamtąd dwa razy xiaomi i wszystko było ok, paczka kolejnego dnia dotarła.
Odnośnie jeszcze tego wątku, co wybrać? Redmi 5 Plus 4/64 czy Note 5 3/32?
Budżet maks 800zł. Lepiej więcej Ramu czy jednak mocniejszy procek? Tel głownie do internetu, FB, YT itd. Aparat nie ma aż takiego znaczenia, obecny tel. to Redmi 3s 3/32
 #1001844  autor: t r o i p
 02 lip 2018, 19:56
Co do pytania którego Xiaomi wybrać, to ja bym naprawdę namawiał do uzbierania i dołożenia te 100/150 PLN do Xiaomi redmi note 5. 4/64 GB
Jeśli jednak naprawdę nie możesz dołożyć do RN5 to ja bym się skłaniał
Do zakupu Redmi 5 plus, ze względu na długość czasu działania.
http://prntscr.com/k1pjhj
Procesor snapdragon 625 w codziennym użyciu nie jest znacząco słabszy od 636.

Dictum sapienti sat est.
 #1001847  autor: rafmik
 02 lip 2018, 20:08
Ja stałem właśnie prze podobnym wyborem i kupiłem dzisiaj Xiaomi Redmi Note 5 3/32GB za 772 zł z PL dystrybucji (nieoficjalnej) .

Jedyna wada tego telefonu (biorąc po uwagę cenę) to brak NFC.