DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
    :?:
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
:?:
Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #815942  autor: motov3
 05 sie 2015, 19:47
Mialem dzisiaj w reku Huaweia P8 Lite w Media Markt. I pierwsze co mnie zdziwilo to Lagowanie. Lagowal nawet na glownym menu. Mial w pamieci jakies 4 procesy niespecjalnie obciazajace. A mimo to lagowal. Dziwne.

Obrazek
 #815986  autor: penguino
 05 sie 2015, 23:21
Wiksa11 pisze:A więc co lepszego w podobnej cenie (700-750 zł) polecisz?
Wtym abonamencie? Już pisałem - HTC 820. Świetny telefon, tyle że duży.
 #816014  autor: Wiksa11
 06 sie 2015, 09:35
Przecież jego cena to 1100+, a w tym mixie dopłata za niego 749 zł, to aż 300 zł więcej od P7 lite.
Mialem dzisiaj w reku Huaweia P8 Lite w Media Markt. I pierwsze co mnie zdziwilo to Lagowanie. Lagowal nawet na glownym menu. Mial w pamieci jakies 4 procesy niespecjalnie obciazajace. A mimo to lagowal. Dziwne.
Może dlatego, że to atrapa?
Obrazek
 #816045  autor: motov3
 06 sie 2015, 12:22
Nie świruj :mrgreen: żadna atrapa. No chyba ze jak laguje w Andku, to znaczy ze atrapa :mrgreen:

Obrazek
 #816074  autor: motov3
 06 sie 2015, 14:44
Normalnie Kosi Mazaki :D Byl i nie ma :D

Obrazek
 #816077  autor: penguino
 06 sie 2015, 14:59
Wiksa11 pisze:Przecież jego cena to 1100+, a w tym mixie dopłata za niego 749 zł, to aż 300 zł więcej od P7 lite.
Mi pokazywało 639zł. Jest wart tych 200zł ponad P8 Lite bo jest od niego lepszy pod KAŻDYM względem.