DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
    :?:
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
:?:
Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #864401  autor: admundo
 02 maja 2016, 10:53
Dzięki za próbki.

Rozmazywanie jakoś nie jest specjalnie widoczne za to widać białe "prześwietlenia" gdy jest jaśniejsze światło słoneczne (np. niebo niezbyt zachmurzone lub słonecznie).

Czy ktoś ma Huawei Y6 niech napisze ile bateria trzyma.
 #864582  autor: paker
 04 maja 2016, 10:22
Ja mam Huawei . Bardzo dobra jakość, bateria trzyma standardowo. Tak jak we wszystkich smartfonach czyli niezbyt długo. Jeśli ktoś decyduje się na telefon z bajerami to musi się z tym liczyć. Swoją drogą to zerknij sobie tutaj:
https://www.targomat.pl/
Mozesz wypełnić formularz i powinni Ci tam na stronie wysłać najkorzystniejszą ofertę na wybrany model.

Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich.
 #864612  autor: admundo
 04 maja 2016, 17:35
OK standardowo czyli ile dni? 1, 2? Czy masz dokładnie Y6?

Może nie tyle potrzebne mi są bajery co przynajmniej 2 dni na baterii i w miarę dobry aparat. No chyba że w miarę dobry aparat można uznać za bajer.
 #864642  autor: maleczki
 04 maja 2016, 21:40
3 dni na baterii - 18 minut rozmów (kilkanaście krótkich rozmów), prawie cały czas podłączony do wifi (net sporadycznie), trochę navi - dla sprawdzenia gps - przed podłączeniem do ładowarki miał 40% - Huawei Y6 dual sim. Teraz odłączyłem po ładowaniu i zobaczymy jak pójdzie dalej.
 #864729  autor: admundo
 05 maja 2016, 18:10
maleczki pisze:3 dni na baterii - 18 minut rozmów (kilkanaście krótkich rozmów), prawie cały czas podłączony do wifi (net sporadycznie), trochę navi - dla sprawdzenia gps - przed podłączeniem do ładowarki miał 40% - Huawei Y6 dual sim. Teraz odłączyłem po ładowaniu i zobaczymy jak pójdzie dalej.
Startując z 40% wytrzymał 3 dni bez ładowania?
 #864731  autor: maleczki
 05 maja 2016, 18:22
Nie,60% baterii poszło przez 3 pełne dni, dzisiaj 21 godzin na baterii od ladowania, 18 minut rozmów, ekran 45 minut i mam 73% od wczorajszego pełnego ładowania, cały czas podpięty pod wifi, jak nie ma wifi włączam transmisję danych komórkowych (duży pakiet w pracy :)), na bieżąco synchronizacja gmaila. Za te pieniążki jestem zadowolony.
 #864771  autor: maleczki
 06 maja 2016, 08:37
@adumondo
dzisiaj jest 1 dzień i 11 godzin od ładowania, 30 minut rozmów i 1 godzina pracy ekranu, poziom baterii 63%. Cały czas aktywne dwie karty - play i orange.
Ma tylko jedną dziwną przypadłość po naładowaniu, wskaźnik baterii bardzo szybko leci do 90%, a potem wyhamowuje.
 #864824  autor: admundo
 06 maja 2016, 19:01
W moim poprzednim telefonie było tak że bateria "szła" do ok. 30-40% a później wskaźnik stał w miejscu. Po jakimś czasie telefon w najmniej spodziewanym momencie się wyłączał nawet bez ostrzeżenia o niskim poziomie naładowania baterii - wskaźnik przed wyłączeniem się telefonu ciągle był na 30-40%. Wtedy okazywało się że bateria całkowicie się rozładowała. Poza tym miałem jeszcze inne problemy z tym telefonem więc zdecydowałem się na zmianę na inny.
 #866869  autor: admundo
 18 maja 2016, 19:18
Huawei Y6 sprawuje się dobrze. Bateria przy moim użytkowaniu (trochę rozmów, kilka SMS/MMS dziennie, sporadycznie internet) wytrzymuje nawet 3 dni bez ładowania. Dobry aparat i niezłe opcje oszczędzania energii. Telefon powiadamia która aplikacja zużywa energię i można ją wyłączyć. Wygodny w obsłudze i dość szybki. Również cena jest bardzo przystępna.
 #867170  autor: marxxx
 20 maja 2016, 19:18
Eragon pisze: 2 latami gwarancji dostaniesz ten telefon, gwarancja realizowana we Wrocku, chyba że kupisz u Januszy Biznesu z Allegro.
To nie jest oficjalna gwarancja Xiaomi, tylko jednego z chińskich sklepów.