DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
    :?:
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
:?:
Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #455715  autor: Hyperion
 26 sty 2011, 19:08
Siema,
Potrzebuję telefoniku, ktory spełnia następujące wymagania:
- mocna bateria
- wygodna klawka (najlepiej w stylu SE K550i czy N82), dotykowce raczej odpadają
- dobry pakiet organizacyjny: przypomnienia, notatki etc.
- ładnie się prezentujący (odpadają cegły z pełbym qwerty); 0
- z bajerów: czasami mógłbym na nim posłuchać muzyki

Ogólnie chodzi o telefon typowo do dzwonienia. Nie mam ciśnienia na konkretną markę, ale też nie mam rozeznania w tej tematyce. Mogę wydać 600 zł max, co nie znaczy, że muszę aż tyle wydać. Aha, najlepiej, żeby ten telefon był nowy.

Pozdrawiam.

 #455731  autor: DeLirQa
 26 sty 2011, 19:59
Moze nokia 6303? Bardzo dobrze wykonana(metal dokladnie spasowany), ladnie sie prezentuje, klawiatura jest wygodna. Poza tym mocna bateria. A organizer posiada jak praktycznie niemal kazdy obecnie produkowany telefon. Mp3 oczywiscie odtwarza, jezeli nie jestes jakims melomanem jakosc muzyki w tym telefonie wystarczy.
Mam rowniez propozycje od siebie, mianowicie samsunga s7220. Wykonanie rowniez na dobrym poziomie(jednak zamiast metalu jest plastik, ale dobrej jakosci i dobrze spasowany), bateria wytrzymuje 4-5 dni przy umiarkowanym uzywaniu. Przy mniejszym korzystaniu z telefonu obejdzie sie nawet tydzien bez ladowania. Z wygladu jest taki troche elegancik :) nieduzy, cienki. Klawiatura jest wygodna, jednak na poczatku trzeba sie do niej przyzwyczaic, poza tym pisanie naniej przez osobe z duzymi palcami moze byc udreka. W organizerze najpotrzebniejsze rzeczy sa. Co do odtwarzania muzyki to jakosc jest lepsza niz w nokii 6303.

Miałem: Sagem myX5m, Siemens C75; J700; N73; ME45; K310i; X700; S7220; S8300 x2; KP500; U8500; N8; KE970; E2600.
Teraz mam:Alcatel One Touch Idol+8GB, Samsung G810, Samsung U900.