DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
    :?:
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
:?:
Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #455556  autor: Tomas5
 25 sty 2011, 22:53
a więc tak mam do wyboru albo Samsunga s8000 Jet'a(Używanego z gwarancja na 3 m) i Samsunga 723 Wave(Nowego)

którego byście wybrali na moim miejscu ?

w telefonie potrzebuje płynności ale zależy mi tez na dobrym ekranie o innych rzeczach nie pisze bo innymi sie praktycznie nie różnią te 2 modele

Dzięki za pomoc

 #455586  autor: orson_dzi
 26 sty 2011, 00:05
Tomas5 pisze:o innych rzeczach nie pisze bo innymi sie praktycznie nie różnią te 2 modele
To napisz, bo temat poleci do kosza.
Jak doradzić, skoro nie wiadomo czego wymagasz?

Lista używanych telefonów nie mieści się w tym polu tekstowym :)

 #455587  autor: Tomas5
 26 sty 2011, 00:22
Wymagam dobrej jakości ekranu, dobrego aparatu no i tak żeby można było muzyki posłuchać ale mam głośniki do telefonu przenośne wiec można to ominąć wymagam jeszcze tego żeby mój telefon sie nie zacinał. I w poszukiwaniu znalazłem tez Lg Km900 Arene, co on niej sądzicie(niechce zasmiecac forum nowymi tematami) zamula ten telefon czy nie ?

 #455589  autor: orson_dzi
 26 sty 2011, 00:42
Tomas5 pisze:zamula ten telefon czy nie ?
Nie zamula, chodzi bardzo szybko. Chociaż dzisiaj coś mi odtwarzacz odwalać zaczął i spadł poniżej prędkości N73, to resetem w łeb dostał i poskutkowało.

Z trójki Jet, Arena i 723 muzycznie wygrywa Arena, zdecydowanie. Aparat najlepszy ma raczej Jet ale to subiektywnie. Ekran najlepszy ma Jet - AMOLED i rozdzielczość, potem Arena - rozdzielczość i Wave na końcu, co nie oznacza, że ekran jest słabej jakości. Ma za to najlepszy dotyk, Arena minimalnie za nim, na końcu Jet, bo oporowy. Oba chodza bardzo szybko.
Arena ma najgorszą baterię. Jet jest najgorzej wykonany (ale i tak dobrze).
Jet odtwarza DivX'y, Arena też... w specyfikacji, w rzeczywistości już nie. Wave na BADE.

Każdy coś ma ;) . Wszystkie są udanymi modelami * .

*Arena nie była udanym modelem w pierwszych wersjach softu, bo na nim telefon nie nadawał się do niczego. Przy okazji modele z softem Orange też trzeba omijać.

I skoro Arena, to od razu GC900, bo są to niemalże identyczne modele ale tutaj też trzeba omijać Orange.

Lista używanych telefonów nie mieści się w tym polu tekstowym :)

 #455639  autor: bob
 26 sty 2011, 13:20
podsumowujac post Orsona, to wave 723 to cos laczace zalety obu telefonów. Jest dosc dobrze wykonany, odtwarza filmy (bodajze jakies kodeki byly w samsung store), aparat ma dosc przyzwoity. Jest bdb wykonany, ma swietny dotyk (porownywalny z arena wg mnie).
No i zawsze masz nówkę, z gwarą jakby sie kaszanił ;]
Arena to fajny fon, chociaz ciezki do dostania dosc. Szkoda ze opowie wycofali arene i gc900 z oferty, bo to byly naprawde dobre lg'ki.

Było: w595; Wave 533; i5800; ZTE Blade; Moto e8; SE Xperia X8; e1170; 5230 Navi; x2; Ch@t 335; Galaxy Mini; Sagem Puma; s8530 Wave II; e72; i8510; Nokia500; SGS; m8800; HTC 7 Mozart, RBM One, Nokia c5-00, N900, i550; RBM One;
Jest: HTC Desire