DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
    :?:
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
:?:
Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #454994  autor: Szymon9904
 23 sty 2011, 15:31
Witam. Kończy mi się umowa abonamentowa w sieci Era. W związku z czym chciałbym ją przedłużyć. Mój nowy abonament wyniesie 75 zł (Rodzina 60) na 24 miesiące.

Cennik telefonów http://www.era.pl/repositories/era_pl_r ... 021109.pdf

Regulamin oferty
http://www.era.pl/repositories/era_pl_r ... 112009.pdf

Moje wymagania do telefonu to:

* Aparat min. 3,2 Mpix (mile widziana lampa błyskowa)
* Dobry głośnik (do muzyki)
* Dobra jakość rozmów
* System operacyjny Symbian lub Android, inne w drugiej kolejności.

Telefony, które mi się spodobały, to:
Nokia C5-00
Nokia E52
Sony Ericsson Xperia X10 mini pro

Chciałbym jeszcze się spytać, o telefon Nokia 6700 Slide (moja mama chce sobie go kupić). Czy ten telefon jest warty polecenia? Czy się go dobrze obsługuje? Czy ma dobry aparat?

Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi.

 #455010  autor: robbo2k
 23 sty 2011, 17:35
Nokia C5-00 to tandeta najwyższych lotów juz lepsza byłaby Nokia E52.

Zastanów sie nad SE Vivaz jest w tej samej cenie co wspomniane (99zł). Jest duzy dotykowy ekran i Symbian. Sadze ze robi z nich wszystkich najlepsze zdjecia i muzycznie tez bedzie najlepszy. Jeden z dwóch najlepszych Symbianów dotykowych S60v5

http://www.robbo2k.pl Testy wideo - Poradniki jak kupić i co kupić

 #455013  autor: maniek89
 23 sty 2011, 17:46
Zdecydowanie SE Vivaz za 99zl ci wyjdzie
spelnia wymagania - dodatkowo kamera hd
Dziobakos pisze:Chciałbym jeszcze się spytać, o telefon Nokia 6700 Slide (moja mama chce sobie go kupić). Czy ten telefon jest warty polecenia? Czy się go dobrze obsługuje? Czy ma dobry aparat?
a nie classic? Bo ja w erze widze classic - sam telefon - mialem ostatnio okazje obadac bo kolezanka kupila - urzekl mnie - wykonany super - metal - wersja czarna cos pieknego. Aparat 5mpx z AF o naprawde przyzwoitej jakosci zdjec. Autofocus jest. Klawiatura dosc wygodna. Sam telefon jest dosc ciezki ale ja uwazam to za zalete.

 #455021  autor: Szymon9904
 23 sty 2011, 18:40
Dzięki za zainteresowanie tematem, fajny ten SE Vivaz, w najbliższym czasie udam się do salonu Ery go przetestować. A z Nokią 6700 to chodziło mi o model Slide (moja mama chce go sobie kupić w sklepie Nokii).

 #455026  autor: orson_dzi
 23 sty 2011, 19:12
Dziobakos pisze:mama chce go sobie kupić w sklepie Nokii
Skoro ze sklepu Nokii, to odradzam każdy model. Na Allegro kupisz taki sam za połowę ceny, a w sklepie za 2/3.

Vivaz będzie zdecydowanie najlepszy ale zostaje pytanie, czy w ogóle mają go w Erze, czy tylko w ofercie.

Lista używanych telefonów nie mieści się w tym polu tekstowym :)

 #455041  autor: Szymon9904
 23 sty 2011, 19:57
orson_dzi pisze:(...)Vivaz będzie zdecydowanie najlepszy ale zostaje pytanie, czy w ogóle mają go w Erze, czy tylko w ofercie.
I tu właśnie jest problem, ponieważ jak wchodzę na stronę Ery (Telefony > Wszystkie telefony > Sony Ericsson) to pod krótkim opisem SE Vivaz nie ma podanej ceny (czyli moim zdaniej jest o ograniczonej dostępności). Ale we wtorek pochodzę po salonach w moim mieście i się spytam tam, czy jeszcze jest.

 #455074  autor: bob
 23 sty 2011, 22:17
Dziobakos pisze:I tu właśnie jest problem, ponieważ jak wchodzę na stronę Ery (Telefony > Wszystkie telefony > Sony Ericsson) to pod krótkim opisem SE Vivaz nie ma podanej ceny (czyli moim zdaniej jest o ograniczonej dostępności). Ale we wtorek pochodzę po salonach w moim mieście i się spytam tam, czy jeszcze jest.
nie zawsze w sklepie netowym są fony, które dany op ma fizycznie na stanie (zte blade nie do dostania w netowym na kartę, normalnie w salonach jest)

Było: w595; Wave 533; i5800; ZTE Blade; Moto e8; SE Xperia X8; e1170; 5230 Navi; x2; Ch@t 335; Galaxy Mini; Sagem Puma; s8530 Wave II; e72; i8510; Nokia500; SGS; m8800; HTC 7 Mozart, RBM One, Nokia c5-00, N900, i550; RBM One;
Jest: HTC Desire

 #455498  autor: Szymon9904
 25 sty 2011, 19:18
Dzięki za odpowiedzi, ja osobiście dziś byłem w salonie i X10 Mini Pro było już teraz a Vivaz przyjedzie w piątek. Oglądałem tą Xperię Mini Pro i powiem, że bardzo fajna, ale czekam na Vivaza ;). W sobotę opiszę trochę o tej komórce.