DAJ CYNK
  • Szukasz taryfy dla siebie? Nie wiesz, na którą ofertę się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
    :?:
Szukasz taryfy dla siebie? Nie wiesz, na którą ofertę się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
:?:
Regulamin forum: 
Przy zakładaniu tematu rozpocznij tytuł od:
[ABO] - jeśli szukasz tylko oferty na ABONAMENT
[KARTA] - jeśli interesuje Cię tylko oferta na KARTĘ
[DOWOLNY] - jeśli szukasz po prostu najlepszej oferty, niezależnie czy będzie to karta, czy abonament

Aby społeczność mogła coś Ci podpowiedzieć, musisz określić swoje priorytety, czy jest to np.:
- cena,
- zasięg,
- stabilność sieci,
- usługi dodatkowe, np. VoLTE, WiFi Calling, HD Voice,
- ważność konta (w przypadku usług na kartę),
- dobra apka do zarządzania kontem

KONIECZNIE NAPISZ TEŻ: ile miesięcznie potrzebujesz minut, SMS-ów, MMS-ów oraz Internetu
 #1151632  autor: mati33
 16 cze 2023, 17:30
Karlos20 pisze:
16 cze 2023, 13:25
Mati33: po odpaleniu startera wbijasz kod *121# aby dowiedzieć się czy masz już przyznane 4 zł pakietu starterowego. Jeśli tak, wbijasz kod *121*11*365# i OK. Zostanie pobrane 4 zł starterowe i 1 zł z konta głównego, a ważność konta wyniesie 365 dób.
Następnie wysyłasz ZGODA na 80600 i wpada 200 GB na 30 dób.
Jeśli promki nie wycofają to po wbiciu kodu *136*11*9999# otrzymasz jednorazowy pakiet 10 GB za 0 zł na 30 dób. Tym samym zapewniasz sobie dostęp do neta na 2 miesiące za darmo.
Wybrałem tą opcję co opisałeś , po kolei wykonałem te polecenia kod-u jak wyżej.
Mam rozumieć ,że od dzisiaj ważność pakietu neta jest na 2-miesiące?

Taryfa to " Nowy Plush"
Wpisałem kod *121# i mam taki komunikat:
Aktywne pakiety:
Plush ważny ROK
Plush 2GB / 5 dni
Plush Non stop BiG single
 #1151639  autor: KC-KARLOS
 16 cze 2023, 18:56
Neta w Plusie nigdy nie odpalamy wszystkiego na raz, bo pakiety nie sumują się.
2 miesiące dotyczyło tego, że jeśli wygaśnie pakiet 200 GB odpalasz kolejny za darmo na następny miesiąc.
Po więcej info odsyłam do wątku odnośnie promocji i oferty Plusa / Plusha.
Co pokazuje *136# ?

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1151801  autor: mati33
 19 cze 2023, 10:48
Karlos20 pisze:
16 cze 2023, 18:56
Neta w Plusie nigdy nie odpalamy wszystkiego na raz, bo pakiety nie sumują się.
2 miesiące dotyczyło tego, że jeśli wygaśnie pakiet 200 GB odpalasz kolejny za darmo na następny miesiąc.
Tego nie wiedziałem .
Po rejestracji startera doładowałem kartę sim kwotą 5zł , za moment dostałem wiadomość o aktywacji Plush 2GB / 5 dni

Jeśli chodzi o zasięg 4G sieci PLUS w Radiu samochodowym z androidem
działa jak na razie dobrze :)