DAJ CYNK
  • Szukasz taryfy dla siebie? Nie wiesz, na którą ofertę się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
    :?:
Szukasz taryfy dla siebie? Nie wiesz, na którą ofertę się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
:?:
Regulamin forum: 
Przy zakładaniu tematu rozpocznij tytuł od:
[ABO] - jeśli szukasz tylko oferty na ABONAMENT
[KARTA] - jeśli interesuje Cię tylko oferta na KARTĘ
[DOWOLNY] - jeśli szukasz po prostu najlepszej oferty, niezależnie czy będzie to karta, czy abonament

Aby społeczność mogła coś Ci podpowiedzieć, musisz określić swoje priorytety, czy jest to np.:
- cena,
- zasięg,
- stabilność sieci,
- usługi dodatkowe, np. VoLTE, WiFi Calling, HD Voice,
- ważność konta (w przypadku usług na kartę),
- dobra apka do zarządzania kontem

KONIECZNIE NAPISZ TEŻ: ile miesięcznie potrzebujesz minut, SMS-ów, MMS-ów oraz Internetu
 #1171364  autor: qasimodoo
 14 maja 2024, 21:46
Cześć. Potrzebuję numer na kartę. Zależy mi na rocznej ważności połączeń przychodzących i wychodzących (głównie odbieranie), internet plus minus 10GB miesiąc. Najważniejsze jest to aby działało 3g. Miałem wcześniej NJU ale wyłączyli u mnie 3g i na moim zapasowym tel. BlackBerry Q20 przestały działać rozmowy. U mnie na wiosce w mieszkaniu o 4g mogę pomarzyć. Jest ale tylko w kuchni a odbieram w drugim pokoju. Najbardziej mi na tym 2g i 3g zależy aby działało. Coś polecicie nie licząc zmiany smartfona? Bo tych smartfonów mam 4 i żaden nie obsługuje 4g a chodzi dosłownie o 5-7 rozmów w miesiącu przychodzących na nie.
 #1171367  autor: KC-KARLOS
 14 maja 2024, 21:59
Wybierz oferty na zasięgu Plusa. Określ proszę koszt maksymalny, aby coś dobrać.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1171386  autor: qasimodoo
 15 maja 2024, 11:31
Koszt miesięczny na jeden numer nie więcej jak 30 zł. Tyulko podstawa to ten zasięg 2g, trochę internetu, pakiet na rozmowy. No i dobrze by było aby można potem dokupić numer ale z przyjaznym numerem tzn. bez 999, 888 bardziej coś w stylu 601, 501
 #1171387  autor: KC-KARLOS
 15 maja 2024, 11:51
qasimodoo: jeszcze bardziej doprecyzuj (czy chcesz roaming unijny czy nie, czy przekraczasz te 10 GB/mc), bo do 30 zł/mc jest sporo ofert u wirtualnych Plusa. Nie licz na numer telefonu z tak ładnymi prefiksami typu 601, są bardzo rzadkie i większość do kupienia za niebotyczną kasę na alledrogo. Z kolei jak masz taki numer typu 601, 501 - jest przecież proces przeniesienia numeru do innej sieci - więc numer z prefiksem 888 wcale nie musi być w Heyah czy T-Mobile, a np. w Play, Orange czy Plusie i ich sieciach wirtualnych.

Wstępnie bym polecił a2mobile za 19,90/mc. Wszystko bez limitu i 10 GB podstawy (później prędkość spada, ale do poziomów używalnych w 3G).

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1171414  autor: qasimodoo
 15 maja 2024, 21:32
Precyzuję. Karta zawsze aktywna na połączenia przychodzące(minimum rok - może być to płatna usługa). Pakiet na rozmowy wychodzące. Internet 10GB na miesiąc. 2g i 3g (żeby tak jak Orange nie wyłączyli). Roming musi być bo mi czasem Czechy łapie(mieszkam 300m. od granicy). Żeby można doładowanie w sklepie kupić albo przez stronę www(bez aplikacji). I nawet jak nie doładuje to żeby mi połączenia przychodzące wpadały. No i numer jakiś dobry w sensie początek czyli bez 900, 800, 400 na początku (jak się da)