DAJ CYNK
  • Wszystko co nie jest smartfonem, ale jest dla niego przeznaczone jako akcesorium dodatkowe. Niezależnie od firmy i przeznaczenia.
Wszystko co nie jest smartfonem, ale jest dla niego przeznaczone jako akcesorium dodatkowe. Niezależnie od firmy i przeznaczenia.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Akcesoria do telefonów, elektronika noszona (smartwatche, smartbandy itp.), mobilny VR, technologie Smart Home i gadżety wszelakie bliskich miłośnikowi telekomunikacji.
 #943436  autor: lukeboss
 04 sie 2017, 23:23
Witam, mam ładowarkę samochodową, 3x USB 2,4A. Do niej dopinam kabel długości 5m microusb, chcąc ładować smartfona. Na tym kablu niestety telefon nie jest ładowany, tylko podtrzymuje dany % naładowania baterii, apka od ładowania baterii pokazuje na tym kablu 270mA. Na krótszym i oryginalnym kablu, który dopinam do ładowarki samochodowej ładuje normalnie, apka pokazuje 1710mA. Teraz pytanie czy długość kabla microusb ma znaczenie, stąd nie ładuje, a tylko podtrzymuje, bo ma aż 5m? Czy po prostu kupiłem szmelc niskiej jakości i jak dołożę kilka złotych więcej to będzie ładować nawet takiej długości kabel? Mam taki długi kabel, ponieważ schowalem go w plastiki, żeby nie było widać,wychodzi zaraz koło uchwytu. Dzięki za pomoc.
 #943440  autor: lukeboss
 05 sie 2017, 00:08
Na ile mogę sobie maksymalnie pozwolić długości, aby ładowało? (wkurzają mnie wiszące kable w samochodzie)
Poprawka, to jednak kabel 3m. Teraz zobaczyłem na aukcji. W opisie jest niby: Materiał: PC, Miedz, Nylon, zapłaciłem za niego 8 zł z przesyłką ;)
Póki co zamawiam nowy kabel, myślicie, że firmie Esperanzie, Platinet można ufać? Tym razem kupie 2m.