DAJ CYNK
  • Wszystko co nie jest smartfonem, ale jest dla niego przeznaczone jako akcesorium dodatkowe. Niezależnie od firmy i przeznaczenia.
Wszystko co nie jest smartfonem, ale jest dla niego przeznaczone jako akcesorium dodatkowe. Niezależnie od firmy i przeznaczenia.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Akcesoria do telefonów, elektronika noszona (smartwatche, smartbandy itp.), mobilny VR, technologie Smart Home i gadżety wszelakie bliskich miłośnikowi telekomunikacji.
 #927251  autor: rukzac
 22 maja 2017, 12:57
Cześć!
Czy ładowarka samochodowa Forever wymoderowano-Remington jest lepsza od tych chińskich ładowarek? Bo mialem jakiejs no-name firmy i po tygodniu juz sie zepsula... ma ktos taka jaka przedstawilem moze?
 #927462  autor: Janusz3444
 23 maja 2017, 14:55
Forever to taka średnia półka, czyli można powiedzieć, że w produkują miarę dobry sprzęt w przyzwoitej cenie.Ta ładowarka jest ok, ale musisz mieć w swoim urządzeniu Quick Charge 3.0 pamiętaj. Już gdzieś widziałem jak ludzie polecali na jakimś forum o elektronice tą ładowarkę z wymoderowano-Remington.
 #932270  autor: djmat2
 17 cze 2017, 16:58
Janusz3444 pisze:Forever to taka średnia półka, czyli można powiedzieć, że w produkują miarę dobry sprzęt w przyzwoitej cenie.Ta ładowarka jest ok, ale musisz mieć w swoim urządzeniu Quick Charge 3.0 pamiętaj. Już gdzieś widziałem jak ludzie polecali na jakimś forum o elektronice tą ładowarkę z wymoderowano-Remington.
Przepraszam, ale chcę się dopytać. Na jakiej podstawie powstała Twoja opinia na temat Forever? Jest to dla mnie bardzo ważne.

Im dalej wzwyż i im dalej w głąb, tym wszystko staje się większe. Wnętrze jest zawsze większe od tego, co na zewnątrz.
 #939108  autor: kati_mal
 16 lip 2017, 21:55
Nie znam tej konkretnie marki, ale moje doświadczenie z ładowarkami "no name" jest takie że mega szybko się psują, przestają stykać dobrze przy wejściu i trzeba je np. trzymać pod odpowiednim kontem żeby się ładował telefon. Więc lepiej wydać trochę więcej na jedną lepszą niż pięć słabych co ci się rozwalą po miesiącu.