DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telekomunikacji, a nie mieści się w innych działach tej sekcji.
Wszystko, co dotyczy telekomunikacji, a nie mieści się w innych działach tej sekcji.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #922487  autor: pecik
 24 kwie 2017, 16:06
Chciałbym przestrzec wszystkich użytkowników telefonów,którzy mają w gwarancji serwis CK Mediator Polska w Sulejówku. Ten serwis a zarazem osoby,które rozwiązują problemy to oszuści i krętacze(dotyczy głównie producenta UMI,gdyż taki telefon UMI SUPER posiadam).
Otóż po 3 miesiącach użytkowania zaczęły się problemy z telefonem np. samoistnie się wyłączał,ginęły numery z kontaktów itp. Wysłałem do w/w serwisu telefon przez sklep,gdzie go zakupiłem w ramach gwarancji i po 4 tygodniach go otrzymałem z informacją o jego naprawie(ponowne wgranie oprogramowania). Nie nacieszyłem się długo telefonem(tydzień),gdyż problem znowu się pojawił jak wyżej i doszły jeszcze inne np nie działające gniazdo słuchawkowe,szybko rozładowująca się bateria 4000mAh(co 2 dzień ładowanie bez używania wifi itp). Ponownie wysłałem telefon przez sklep i otrzymałem go również po 4 tygodniach z podobną odpowiedzią. Telefon znowu mi nawalił po 2 tygodniach z tymi samymi objawami i ze względu na powtarzające się awarie telefonu zażądałem wymiany na telefon wolny od wad. Sklep wysłał telefon do serwisu i po 4 tygodniach otrzymałem telefon z informacją,że nie wymienią mi telefonu i jeszcze oskarżyli mnie o ślady użytkowania na tylnym panelu(na ekranie było szkło zabezpieczające).
Do czasu wykonania 2 naprawy NIC im nie przeszkadzało. Jak nie mogli się uporać z naprawą to wydali negatywną opinię na temat wymiany telefonu na wolnego od wad. Czyli jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze.
Powoływali się na 13 lub 14 punkt gwarancji,że nie mogą być ŻADNE ślady użytkowania.
Oddałem sprawą do UOKIK.
Jak będziecie kupować jakikolwiek telefon to go nie używajcie bo mogą serwisy uznać,że dany telefon nosi ślady użytkowania .
Tak postępuje serwis CK Mediator Polska w Sulejówku. :oops: :twisted:
 #922513  autor: Niezgodna7
 24 kwie 2017, 17:16
Bateria by Ci padła po 2 miesiącach, to byś dostał ochrzan, że ośmieliłeś się ją ładować
;-D

Ewidentnie nie wypiję herbatki z administracją Telepolis