DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telekomunikacji, a nie mieści się w innych działach tej sekcji.
Wszystko, co dotyczy telekomunikacji, a nie mieści się w innych działach tej sekcji.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #909139  autor: Dawiddddeeekk1
 03 lut 2017, 17:38
Witam mam numer w Play w Abonamencie i dzisiaj wziąłem sobie nowy numer w ofercie Mix Elastyczny i trzeba było ją uaktywnić więc włożyłem tą nową kartę do telefonu (iPhone) gdzie korzystałem z karty ( Abonament) CZY JAK TERAZ WŁOŻYŁEM TĄ nową kartę to boję się że się wszystko na siebie nałożyło tzn że na Abonamencie miałem 10 GB internetu, a teraz na tej ofercie MIX też będę miał i się oto właśnie martwię, że wszystko się na siebie naszło. Czy każde funkcje tzn (internet sms itp) są na danym numerze zamieszczonym i nie ma jakiejkolwiek możliwości, że przeszły z jednego nr telefonu na drugi.

Z góry dzięki za odpowiedzi. Jak coś jest nie jasne to napiszcie w komentarzu to jeszcze bardziej to wyjaśnię :)
Ostatnio zmieniony 03 lut 2017, 22:59 przez Dawiddddeeekk1, łącznie zmieniany 1 raz.
 #909142  autor: VIP-Card
 03 lut 2017, 18:13
Spokojnie, to tak nie działa. Jakbyś włożył kradzioną SIMkę lub swoją SIMKę do kradzionego telefonu to wtedy miałbyś się czego obawiać.