DAJ CYNK
  • Wszystko co nie jest smartfonem, ale jest dla niego przeznaczone jako akcesorium dodatkowe. Niezależnie od firmy i przeznaczenia.
Wszystko co nie jest smartfonem, ale jest dla niego przeznaczone jako akcesorium dodatkowe. Niezależnie od firmy i przeznaczenia.
Regulamin forum: Akcesoria do telefonów, elektronika noszona (smartwatche, smartbandy itp.), mobilny VR, technologie Smart Home i gadżety wszelakie bliskich miłośnikowi telekomunikacji.
 #908798  autor: Bousian
 01 lut 2017, 22:50
Hej,
pytanie proste ale nie mogę znaleźć odpowiedzi.
Czy do każdego smartwatcha da się zainstalować tarcze?
Znajomy ma smartwatcha i ma w telefonie apkę w której zmienia tarczę (ale jest to smartwatch za 1200 zł więc możliwe, że jest to firmowa aplikacja tylko dla niego).
Myślę o smartwatchu kruger&Matz a nie ukrywam, że zmiana tarczy jara mnie najbardziej.
Z góry dzięki za odpowiedzi
 #908818  autor: piechucki
 02 lut 2017, 07:32
Jeśli chcesz kupić jakikolwiek smartwatch tylko dla zmian tarczy, to ... miałem napisać zupełnie co innego, ale napisze tylko ... nie kupuj.
 #908830  autor: Bousian
 02 lut 2017, 09:06
Hej,
dzięki za odpowiedź (która w zasadzie na nic nie odpowiada, a nawet nie wyjaśnia wątpliwości w nadbudowanym temacie, ale trudno).
1. Nie, interesuje mnie też dużo innych funkcji smartwatcha
2. Nawet jesli chciałbym wykorzystywac go jako zwykły zegarek ze zmiennymi tarczami to dlaczego nie?