DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telekomunikacji, a nie mieści się w innych działach tej sekcji.
Wszystko, co dotyczy telekomunikacji, a nie mieści się w innych działach tej sekcji.
Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #851671  autor: Tapir
 17 lut 2016, 18:53
Jakiś czas temu, sporo lat wstecz używałem przystawki umożliwiającej włożenie dwóch kart SIM do telefonu z jednym slotem SIM. Konieczne było przycięcie kart SIM. Moja karta SIM jest poprzycinana jak na poniższym zdjęciu:

Obrazek

Powyżej jest karta Aero2 dla porównania.

Po wymianie telefonu na dual sim zrezygnowałem z przystawki, a przyciętą kartę włożyłem to plastikowego szablonu aby móc ją włożyć do telefonu.

Teraz czeka mnie zmiana telefonu. Zamówiłem telefon z gniazdem microSIM, a więc obecna karta SIM nie będzie pasowała. Czy można gdzieś zamówić duplikat karty? Jest to karta Play Fresh i nie chciałbym tracić numeru telefonu i usługi 1 min. za 2 przychodzące spoza sieci.
 #852152  autor: darkangel
 21 lut 2016, 02:45
Czy można gdzieś zamówić duplikat karty? Jest to karta Play Fresh
Tak, osobiście będąc w salonie Playa.
 #852156  autor: amigo007
 21 lut 2016, 03:40
A w zbieraj minuty nie opłaca już się bawić. W tej taryfie są też kiepskie pakiety internetowe. Zainteresuj się taryfą redbullmobile energy. Robisz rok ważności konta. Następnie stan darmowy, i rozmowy i smsy w play za 0zł przez rok. A jak trzeba nielimitowane minuty do wszystkich sieci, to najpierw pakiet za 20zł "nielimitowane" (ponad 44 tysiące minut) rozmowy na 30 dni, a później co 29 dni przedłużamy go pakietem 100 minut za 10zł. Po doładowaniu początkowym 50zł, 4gb internetu na 100 dni. Jeśli nie potrzebny internet, to jest darmowy "lejek" w tej taryfie. Ewentualnie bdb pakiety na internet (jeśli nie doładujemy nic w tej taryfie, tylko kupujemy z salda konta).