DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telekomunikacji, a nie mieści się w innych działach tej sekcji.
Wszystko, co dotyczy telekomunikacji, a nie mieści się w innych działach tej sekcji.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #838563  autor: birt111
 06 gru 2015, 10:52
Witajcie

Kilka lat temu kupiłam kartę sim sieci orange (obecnie plus), od tych ładnych kilku lat dzwonia do mnie dziwne numery , tak ok raz na 2 miesiace. Sa to numery stacjonarne polskie - gdy obieram jest tylko szum.

Ostatni dzwoniacy numer: 322757015. Odrzuciłam połączenie, i wylaczylam tel. pozostawiono wiadomosc glosowa - bez zmian - gdy odsluchalam to byly szumy. Gdy oddzwaniam - zajety.

Tak jest z wysztkimi numerami, wszystkie sa numerami stacjonarnymi, nigdy sie nie powtarzaja i wszystkie dzwonia pozna noca, 23, 1 w nocy, 2 w nocy , 3 w nocy etc. - w dzień nigdy.

Co to jest ? O co chodzi ?
 #838569  autor: Niezgodna7
 06 gru 2015, 11:13
Witaj.
:-)
jakieś duchy, echa - automatów z poprzedniego właściciela numeru.
Nie oddzwaniaj, a jak masz czarną listę to wywalaj na nią.
Hej.

Ewidentnie nie wypiję herbatki z administracją Telepolis
 #838580  autor: birt111
 06 gru 2015, 11:42
co to znaczy z automatów ? z tą blokada to fajna rzecz, tylko każdy numer jest inny :)
 #838583  autor: Niezgodna7
 06 gru 2015, 11:53
automat - a tak ustawią i tak samoczynnie wydzwania do klienta. Tyle, że w Twoim przypadku ,,po co" nie dam rady wyjaśnić, bo przeważnie automat używają do reklam, informacji, zabawy, etc, a u Ciebie głuche, i szumy. Kto tam wie di czego był nr używany przed Tobą.
PS.
dobre i kilka numerów zablokować z tych zmiennych (najczęstszych).

Ewidentnie nie wypiję herbatki z administracją Telepolis