Telekomunikacja jak na dłoni

Ładowarka samochodowa

Wszystko, co dotyczy telekomunikacji, a nie mieści się w innych działach tej sekcji.

Moderatorzy: SirmarK, Moderatorzy

Wiadomość
Autor

Ładowarka samochodowa

Postprzez rukzac » 22 maja 2017, o 12:57

Cześć!
Czy ładowarka samochodowa Forever https://frago.pl/akcesoria-samochodowe/ladowarka-samochodowa-usb-c-quick-charge-30 jest lepsza od tych chińskich ładowarek? Bo mialem jakiejs no-name firmy i po tygodniu juz sie zepsula... ma ktos taka jaka przedstawilem moze?
rukzac
Nowicjusz
Nowicjusz

Re: Ładowarka samochodowa

Postprzez Janusz3444 » 23 maja 2017, o 14:55

Forever to taka średnia półka, czyli można powiedzieć, że w produkują miarę dobry sprzęt w przyzwoitej cenie.Ta ładowarka jest ok, ale musisz mieć w swoim urządzeniu Quick Charge 3.0 pamiętaj. Już gdzieś widziałem jak ludzie polecali na jakimś forum o elektronice tą ładowarkę z Frago.
Janusz3444
Nowicjusz
Nowicjusz

Re: Ładowarka samochodowa

Postprzez djmat2 » 17 cze 2017, o 16:58

Janusz3444 napisał(a):Forever to taka średnia półka, czyli można powiedzieć, że w produkują miarę dobry sprzęt w przyzwoitej cenie.Ta ładowarka jest ok, ale musisz mieć w swoim urządzeniu Quick Charge 3.0 pamiętaj. Już gdzieś widziałem jak ludzie polecali na jakimś forum o elektronice tą ładowarkę z Frago.

Przepraszam, ale chcę się dopytać. Na jakiej podstawie powstała Twoja opinia na temat Forever? Jest to dla mnie bardzo ważne.
Im dalej wzwyż i im dalej w głąb, tym wszystko staje się większe. Wnętrze jest zawsze większe od tego, co na zewnątrz.
djmat2
Nowicjusz
Nowicjusz

Powrót do Inne