DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telekomunikacji, a nie mieści się w innych działach tej sekcji.
Wszystko, co dotyczy telekomunikacji, a nie mieści się w innych działach tej sekcji.
Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #792769  autor: marcinem
 26 mar 2015, 20:41
Witam mam taki problem, jak chce się zalogować na gg w telefonie to pobiera mi 18gr i z orange napisali mi takiego o to smsa "Informujemy, że usługa GG jest aktywna z pozycji sieci. Prosimy o przywrócenie ustawień fabrycznych w telefonie oraz ponowne zamówienie aplikacji" mam telefon SONY ERICSSON HAZEL i nigdzie nie umie znaleźć tych ustawień fabrycznych, ktoś mi pomoże jak to przywrócić?
 #792799  autor: darkangel
 27 mar 2015, 01:17
Wydaje mi się że te grosze pobiera Ci z uwagi że nie masz pewnie pakietu na Internet.
A te płatne GG to było kiedyś, może dalej jest na takie właśnie starsze telefony.
Z tym że to obojętne czy aplikacja jest płatna czy nie, bez pakietu na Net będzie kasa z telefonu Ci ubywać.
Jaką masz sieć i taryfę?
 #792819  autor: Niezgodna7
 27 mar 2015, 09:36
Mi się wydaje, że on jest w NGO, ale poczekajmy na odp.
 #792826  autor: pakierhakierxd
 27 mar 2015, 10:09
Nie masz pakietu internetowego to pobiera dane,kup pakiet to nie będzie jeść z konta a z pakietu ;)

Pozdrawiam :)
 #798592  autor: mp107
 26 kwie 2015, 21:59
A GG na Javę o ile mi wiadomo jest bezpłatne.
Fakt, były kiedyś wersje płatne, ale to już nieaktualne.