DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    :thumbup:
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
:thumbup:
Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
 #986333  autor: Gregrin
 29 mar 2018, 17:17
Kopiujac informacje z http://www.telepolis.pl/wiadomosci/100- ... 41891.html
Nowi klienci Orange na kartę otrzymają w prezencie 100 zł na połączenia.

Promocja dotyczy osób, które w dniach 28 marca - 31 maja kupią nowy starter lub przeniosą numer do Orange na kartę. W prezencie otrzymają 100 zł do wykorzystania na rozmowy do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych. Bonus jest ważny przez 30 dni.

Aby skorzystać z promocji należy wysyłać SMS-a o treści BONUS na numer 815.


źródło: http://www.telepolis.pl/wiadomosci/100- ... 41891.html
Niby nie narzeka się na coś co ktoś daje za darmo ale moim zdaniem orange się "miota" i wprowadza promocje bez pomysłu... Może testują skuteczność takich ofert i przyszykują coś więcej ;)
 #986366  autor: matisi
 29 mar 2018, 20:09
@marcz123456
Do 12 kwietnia możesz odebrać 20 GB na 30 dni za darmo, które przysługują wszystkim klientom Orange

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
 #986381  autor: playmax
 29 mar 2018, 22:08
Może ktoś wie do jakiej taryfy pre-paid domyślnie się dostajemy przy przenoszeniu numeru w salonie Orange i jaki jest stan początkowy konta i jego ważność? Wiem, że w Playu i Plusie jest 1 zł na start i 14 dni ważności konta.

A, i nie wiem czy zauważyliście, że ten bonus 100 zł jest tylko na rozmowy, za smsy już musimy płacić cennikowo, ja w pierwszej chwili nie zwróciłem na to uwagi.
 #986383  autor: PawlusG
 29 mar 2018, 22:34
playmax pisze:Może ktoś wie do jakiej taryfy pre-paid domyślnie się dostajemy przy przenoszeniu numeru w salonie Orange i jaki jest stan początkowy konta i jego ważność?
W zeszłym roku przenosili jeszcze do YES, a teraz podobno do Free, na koncie było 5 zł i rok ważności od daty przeniesienia numeru.

:)
 #986395  autor: odkrywca1
 30 mar 2018, 00:56
@playmax
taryfa free
rwk
2GB na start sumowane z bonusami za doładowanie konta ważne też rok

stan konta na start niestety nie pamiętam
 #986424  autor: marcin19883
 30 mar 2018, 13:28
playmax pisze:A czy ten bonus 100 zł za przeniesienie i bonus 20 GB na 20-lecie da się jakoś przedłużyć, czy obydwa przepadają po 30 dniach?
Przepadają
 #986545  autor: asdaf
 31 mar 2018, 14:44
Zastanawiam się czy otrzymam bonus jeśli przeniesienie zleciłem przeszło dwa tygodnie temu a numer ma zostać przeniesiony po jutrze (taką datę wybrałem na stronie)?
 #986552  autor: 24bis24
 31 mar 2018, 15:17
asdaf pisze:Zastanawiam się czy otrzymam bonus jeśli przeniesienie zleciłem przeszło dwa tygodnie temu a numer ma zostać przeniesiony po jutrze (taką datę wybrałem na stronie)?
pod warunkiem, że nie odpalałeś numeru tymczasowego.

ZM we Freshu Darmowe rozmowy i SMSy w Play
 #986709  autor: playmax
 01 kwie 2018, 17:14
A czy może ktoś z was wie czy fizycznie karty do przenoszenia na abonament są takie same jak te do przenoszenia na pre-paid? bo pracownica spławiła mnie, twierdząc, że nie ma kart pre-paid do przenoszenia i musiałem iść do innego salonu. Zastanawiam się czy może po prostu nie chciało jej się robić za zerową prowizję.
 #986712  autor: TomLee
 01 kwie 2018, 17:26
Sorry za nieumyślne wprowadzenie w błąd. Chłopaki w postach poniżej jasno przedstawiają, jak to jest z tymi kartami sim.
Ostatnio zmieniony 01 kwie 2018, 19:32 przez TomLee, łącznie zmieniany 1 raz.
 #986727  autor: forum_tg
 01 kwie 2018, 18:52
Dlaczego kary miałby być inne? cóż to za pomysły. Każda z kart ma swój numer i po nim jest przypisywana do danego numery telefonu!. Wał musi być żeby niekumaty Klient wziął abo i pewnie nie jednego tak nabrali w salonach.
Ludzie za mało skarg piszą do UKE ws prób naciągnięcia, bo wtedy Operatorzy zaczęliby szanować ludzi.
Jest to ewidentne wprowadzanie w błąd.

Lekki off topic:
jak ostatnio byłem coś załatwić w salonie, Pani zaproponowała mi przejście na abo bo będę miał dużo korzyści, będzie taniej etc. Więc zadałem pytanie jak mi zrekompensuje posiadane na koncie pieniądze i pakiet danych. Po sprawdzeniu Pani opuściła głowę i powiedziała grzecznie że nie ma szans i w sumie na kartę jak korzystam z promocji opłaca mi się w dalszym ciągu pozostać.

A może redaktorzy Telepolis.pl mogliby wysłać list otwarty do czterech największych operatorów zapytanie dlaczego ich przedstawiciele wprowadzają Klientów błąd informując że są inne karty dla usług abonamentowych i tych pre-paid
Uważam, że byłaby to dobra i interesująca akcja, a odpowiedzi byłby interesujące.
 #986728  autor: playmax
 01 kwie 2018, 19:27
W Playu jest dedykowana karta do przeniesienia na pre-paid, do oferty Red Bull Mobile też.

A co do Orange, ewentualnie mogę pójść we wtorek złożyć skargę na te pracownicę, jeśli ona kłamie z tymi kartami, sprawa dotyczy salonu Orange pod adresem: ul. Lubelska 2, 24-100 Puławy.

Na drugi dzień poszedłem do innego salonu i tam się bardzo dziwił pracownik, że ktoś mi powiedział w innym salonie, że nie ma kart.
 #986729  autor: Kryniczanin
 01 kwie 2018, 19:33
Ludzie zrozumcie jedno. Przeniesienie prepaida dla małego przedstawiciela to tylko i wyłącznie koszty. Tusz, papier, czas. Nic za to nie mają od operatora. Dlatego prepaid w punktach to kula u nogi.